W internecie pojawiły się NAGRANIA, potwierdzające TELEPORTACJĘ?

Teleportacja to bez wątpienia, jedna z najbardziej pożądanych umiejętności o której ludzkość od dawna marzyła. Nie ma się, czemu dziwić – każdy w końcu chciałby móc w kilka minut zwiedzić cały świat, czy w jednej sekundzie podróżować z domu do pracy, nie tracąc czasu na monotonne i wyczerpujące jazdy autobusem.

W internecie co jakiś czas pojawiają się przesłanki, jakoby to zjawisko została udowodnione lub nawet wykorzystane. Najczęściej, jednak dotyczy to zwykłych atomów, ale czasami słyszymy o o wiele bardziej spektakularnych przypadkach jak właśnie teleportacja człowieka. Czy w tych relacjach może chodzić o takich samych ludzi jak My – tylko pochodzących z innych czasów, w których technologia jest  o wiele bardziej rozwinięta niż u nas? A może te niesamowite zdolności to efekt działania naszego umysłu, którego jeszcze nie udało nam się w 100 procentach zbadać?

Dziś przedstawiamy Wam krótki filmik na którym bardzo możliwe doszło do wykorzystania tego niezwykłego zjawiska. Czy byli to podróżnicy w czasie,  czy osoby o nadnaturalnych zdolnościach, a może nawet kosmici? – Tego niestety nie wiemy, ale trzeba przyznać, że materiał robi wrażenie. A,Wy jak sądzicie? Filmik jest prawdziwy, czy raczej nie?

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Czy UFO to tak naprawdę ludzie z przyszłości?

wt Gru 8 , 2015
Latające spodki, UFO, czy tajemnicze porwania to terminy, które większości z nas kojarzą się z przybyszami z innych światów, którzy pojawiają się na naszej planecie z niewiadomych przyczyn. Istnieje, jednak masa innych teorii mówiących o UFO, które nie do końca wiążą się z kosmitami… Jedną  z najbardziej popularnych z nich […]