W internecie pojawiły się NAGRANIA, potwierdzające TELEPORTACJĘ?

Teleportacja to bez wątpienia, jedna z najbardziej pożądanych umiejętności o której ludzkość od dawna marzyła. Nie ma się, czemu dziwić – każdy w końcu chciałby móc w kilka minut zwiedzić cały świat, czy w jednej sekundzie podróżować z domu do pracy, nie tracąc czasu na monotonne i wyczerpujące jazdy autobusem.

W internecie co jakiś czas pojawiają się przesłanki, jakoby to zjawisko została udowodnione lub nawet wykorzystane. Najczęściej, jednak dotyczy to zwykłych atomów, ale czasami słyszymy o o wiele bardziej spektakularnych przypadkach jak właśnie teleportacja człowieka. Czy w tych relacjach może chodzić o takich samych ludzi jak My – tylko pochodzących z innych czasów, w których technologia jest  o wiele bardziej rozwinięta niż u nas? A może te niesamowite zdolności to efekt działania naszego umysłu, którego jeszcze nie udało nam się w 100 procentach zbadać?

Dziś przedstawiamy Wam krótki filmik na którym bardzo możliwe doszło do wykorzystania tego niezwykłego zjawiska. Czy byli to podróżnicy w czasie,  czy osoby o nadnaturalnych zdolnościach, a może nawet kosmici? – Tego niestety nie wiemy, ale trzeba przyznać, że materiał robi wrażenie. A,Wy jak sądzicie? Filmik jest prawdziwy, czy raczej nie?

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.