W Chinach na niebie pojawiło się miasto widmo? Zobacz nagranie!

W Chińskiej prowincji Guangdong ludzie byli świadkami niecodziennego wydarzenia. Ich oczom ukazało się bowiem mroczne miasto… I może nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że owe budynki pokazały się ludziom na niebie! Jedni sugerują, że owe miasto widmo to zwykły efekt zanieczyszczeń, których w Chinach z pewnością nie brakuje. Zwraca się również uwagę na fakt, że to wydarzenie miało miejsce wieczorem, gdy światło słoneczne inaczej się rozprasza, ale czy to wyjaśnia zaistniałe zjawisko…?

Jednak nie brakuje też zwolenników bardziej spiskowych teorii, którzy sugerują, że ma to związek z tajemnymi projektami Blue Beam, których celem jest oszukiwanie ludzi i tworzenie hologramów, które będziemy brali za rzeczywistość. Podobno wykorzystano to przy 11 września, czyli wydarzeniu, dzięki któremu rozpoczęła się fala kontrolowania i sprawdzania ludzi.

administrator

One thought on “W Chinach na niebie pojawiło się miasto widmo? Zobacz nagranie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Czy odnaleziono drugą Ziemię?

pt Gru 18 , 2015
Czy naukowcom udało się odnaleźć podobną planetę do naszej, czy po raz kolejny są to mrzonki, a my jesteśmy wyjątkowym miejscem jedynym w swoim rodzaju?Uczeni odkryli w pobliżu czerwonego karła Wolf 1061, aż trzy skaliste planety, natomiast co do jednej posiadają podejrzenie, że na jej powierzchni może występować woda. Ziemia – bliźniak […]