Gwiazdy są klonami ludzi sprzed setek lat?! Zobaczcie przerażające nagranie….

Jedną z teorii, dotyczących nadzwyczajnego podobieństwa, która objawia się w wielu różnych religiach jest reinkarnacja. Jak pewnie każdy z Nas wie pogląd ten polega na bardzo długim ciągu narodzin, śmierci i ponownego odradzania, z  tym, że w zupełnie innym wcieleniu. Nie znaczy to, jednak, że czasami nie zdarzają się osoby, które przejmują różnego rodzaju cechy z poprzedniego wcielenia jak charakter, wspomnienia, czy nawet wygląd człowieka, którym byli kiedyś….

Nie brakuje także ludzi, którzy uważają, że całe to dziwne podobieństwo jest związane z niezwykle kontrowersyjnym klonowaniem gwiazd. Teoria to opiera się na fakcie, że dany celebryta, czy polityk już od urodzenia przygotowywany jest to pełnienia swojej roli – Jednak z chwilą, gdy zaczyna On się opierać  planom, które są co do niego stworzone lub próbuje ostrzec innych i przekazać im prawdę zostaje On zabijany i zastąpiony klonem, który wygląda i zachowuje tak sama jak gwiazda.

Ostatnią najbardziej przerażającą, co nie znaczy, że najmniej prawdopodobną jest idea Reptilian, czyli ludzi jaszczurów, których prawdziwy wygląd raz na jakiś czas rzekomo udaje się zarejestrować przed kamerami m.in. przerażająco długie zęby, czy żółte, gadzie oczy. Podobno istoty te pojawiły się na Ziemi już dawno w poszukiwaniu złóż złota i to właśnie One są odpowiedzialne za stworzenie pierwszego człowieka, który miał dla nich pracować i wydobywać szlachetny metal.

A Wy jak myślicie? Zobaczcie przy okazji bardzo interesujący filmik, na którym widzimy współczesne gwiazdy, czy polityków i dawne osoby, żyjące w innych czasach, które są praktycznie identyczne. Spisek, czy zbieg okoliczności?

Author: administrator

Share This Post On

3 komentarze

  1. bardzo zastanawiające, spotkałem się kiedyś z taką teorią.

    Post a Reply
  2. To jest bardziej kwestia tego, ze każdy z Nas ma swojego klona na świecie bądź mial. U osob które są bardziej popularne. Łatwiej jest rozpoznać takie podobieństwo. Za względu na ich popularność. Kiedyś moja znajoma wysłała mi zdjęcie jakiejś osoby z lat 70 z czasów PRL, z jakiegoś fanpage. Która łudząco przypominała moją osobę. Kiedy pod tym zdjęciem wrzucilem inne własne zdjęcie. Które potwierdziło podobienstwo. Jak i kilku moich znajomych to podobienstwo również potwierdzilo, zdjęcie tej osoby zostalo usunięte ze strony a fanpage zablokowany. Dziwne :-/

    Post a Reply
  3. Każdy ma swojego sobowtóra. I to nie jednego. Wiec to żadna obca cywilizacja czy jakiś spisek.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.