Niepozorny pięciolatek o zdolnościach telepatycznych? Zobaczcie zadziwiające nagranie!

Ramses Sanguino z pewnością mógłby zadziwić niejednego naukowca. Chłopiec, cierpiący na autyzm odznacza się bowiem niespotykaną inteligencją, która pozwoliła mu mając zaledwie dwanaście miesięcy rozpocząć naukę czytania i po kilku latach ujawnić, także zagadkową zdolność nie tylko do rozumienia, ale tez mówienia w języku hebrajskim, greckim, arabskim i japońskim.

I choć może się to wydawać dziwne to dopiero początek historii… Po pewnym czasie matka dziecka odkryła, że chłopiec wykazuje również niezwykłe zdolności telepatyczne i potrafi z zadziwiającą trafnością odgadywać liczby zapisane przez kobietę na tabliczkach. Jedną z takich „zabaw” matka zarejestrowała na kamerze i wysłała film do dr. Diane Powell, neurologa z Harvard Medical School, który prowadzi badania nad fenomenem niezwykłych dzieci.

Dość szybko pani doktor zainteresowała się całą sprawą i po dokładnym przebadaniu chłopca – również z wykorzystaniem wymienionych wyżej tablic Diane potwierdziła przypuszczenia matki i przyznała, że dziecko posiada telepatyczne zdolności. Jest to bez wątpienia informacja, która na dobre mogłaby zmienić oblicze świata i nauki…

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.