Odkryto nowy gatunek człowieka?

Nikt by się nie spodziewał, że wykopaliska przeprowadzone w 1989 roku w jednej z jaskiń, w chińskiej prowincji Yunnan mogą przynieść tak niezwykłe wnioski. Miejsce to jak wynika z obserwacji mogło pełnić funkcję schronienia, ze względu na liczne  ślady palonych ognisk, ale co najważniejsze było ono wręcz zalane wszelkiego rodzaju kośćmi upolowanych jeleni, a nawet ludzkich pozostałości. Co ciekawe dopiero teraz zainteresowano się tą sprawą i przeprowadzono liczne badania. Według nich ludzkie czaszki z jaskini bardzo przypominają czaszki naszych dawnych ludzkich braci Homo erectus lub Homo habilis, jednak te podobieństwo nie jest jednoznaczne, tym bardziej,  że kości te liczą sobie tylko 14 tysięcy lat.

Jest to naprawdę bardzo krótki czas, jeśli chodzi o nasze dotychczasowe odkrycia poszczególnych ewolucji człowieka. Wielu badaczy posuwa się nawet do rozważań, że na świecie żyły też inne stadia naszego gatunku dotąd nam nieznane, a nawet mogą żyć teraz… Jeden z profesorów, który nadzorował badania w 1989 roku wysnuł wniosek, że jeśli nasi bracia dalej żyją to mogą ukrywać się gdzieś daleko, w bardzo osamotnionym miejscach np. na Syberii. Możliwe nawet, że wszelkie stwory takie jak np. yeti to właśnie ludzkie, w innych stadiach ewolucji.

A Wy jak uważacie? Myślicie, że pośród nas mogą żyć dalej, nasi dawni bracia?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Jim Carrey wspomina o illuminati! Zobaczcie wywiad...

sob Gru 26 , 2015
Illuminati to znana na całym świecie teorie spiskowa o tajemniczym zakonie, który spotka się potajemnie i opracowuje plany opanowania świata i przyjęcia nad nim władzy. Organizacja ta skupia podobno w sobie polityków i gwiazdy i wykorzystuje ich wpływy, czy fanów do manipulacji i zmiany świata na taki, który najbardziej im […]