Jim Carrey wspomina o illuminati! Zobaczcie wywiad…

Illuminati to znana na całym świecie teorie spiskowa o tajemniczym zakonie, który spotka się potajemnie i opracowuje plany opanowania świata i przyjęcia nad nim władzy. Organizacja ta skupia podobno w sobie polityków i gwiazdy i wykorzystuje ich wpływy, czy fanów do manipulacji i zmiany świata na taki, który najbardziej im odpowiada. Ostatnio o całej sprawie postanowił wypowiedzieć się Jim Carry, który jest bez wątpienia, jedną z najbardziej znanych postaci kina na świecie!

Popularny aktor Jim Carrey, który znany jest w szczególności z niezwykle zabawnych komedii pojawił się ostatnio w programie telewizyjnym Jimmy Kimmel Live i o dziwo poruszył tam temat Illuminati! Mężczyzna pokazał  sparodiowany symbol trójkąta, po czym wspomniał, że jest już zmęczony sekretami i kłamstwami ludzi, który decydują o wszystkim na świecie i spotykają się w lesie – nago!

Co prawda cała rozmowa miała raczej charakter komiczny przez co istnieje możliwość, że był to zwykły żart ze strony aktora, ale przypomnijmy, że Jim znany jest ze wstawiania na portale społecznościowe wpisów negujących ostatni szczepionkowy trend. Możliwe, że po prostu mężczyzna chciał zwrócić uwagę ludzi na tych, którzy każdego dnia ich kontrolują i wpływają na ich życie. A Wy, jak uważacie?

administrator

One thought on “Jim Carrey wspomina o illuminati! Zobaczcie wywiad…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Nagranie UFO wlatującego do wulkanu?

pon Gru 28 , 2015
Wulkan Popocatepetl już od dawna wiązał się z wszelkimi niewyjaśnionymi zdarzeniami. Ludzie już kilkakrotnie wspominali o obserwacji dziwnych obiektów, które akurat wlatywały lub wylatywały z krateru… Poniższe nagranie zostało wykonane przez kamery internetowe i dokładnie przedstawia niezidentyfikowany świetlisty obiekt, wlatujący do wulkanu. Eksperci twierdzą, że jest to po prostu meteoryt […]