Jim Carrey wspomina o illuminati! Zobaczcie wywiad…

Illuminati to znana na całym świecie teorie spiskowa o tajemniczym zakonie, który spotka się potajemnie i opracowuje plany opanowania świata i przyjęcia nad nim władzy. Organizacja ta skupia podobno w sobie polityków i gwiazdy i wykorzystuje ich wpływy, czy fanów do manipulacji i zmiany świata na taki, który najbardziej im odpowiada. Ostatnio o całej sprawie postanowił wypowiedzieć się Jim Carry, który jest bez wątpienia, jedną z najbardziej znanych postaci kina na świecie!

Popularny aktor Jim Carrey, który znany jest w szczególności z niezwykle zabawnych komedii pojawił się ostatnio w programie telewizyjnym Jimmy Kimmel Live i o dziwo poruszył tam temat Illuminati! Mężczyzna pokazał  sparodiowany symbol trójkąta, po czym wspomniał, że jest już zmęczony sekretami i kłamstwami ludzi, który decydują o wszystkim na świecie i spotykają się w lesie – nago!

Co prawda cała rozmowa miała raczej charakter komiczny przez co istnieje możliwość, że był to zwykły żart ze strony aktora, ale przypomnijmy, że Jim znany jest ze wstawiania na portale społecznościowe wpisów negujących ostatni szczepionkowy trend. Możliwe, że po prostu mężczyzna chciał zwrócić uwagę ludzi na tych, którzy każdego dnia ich kontrolują i wpływają na ich życie. A Wy, jak uważacie?

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Ewidentny żart. Przecież Jim jest komikiem. Czy możemy się po nim spodziewać ujawnienia prawdziwych informacji na temat Illuminati? Oczywiście, że nie.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.