Nagranie UFO wlatującego do wulkanu?

Wulkan Popocatepetl już od dawna wiązał się z wszelkimi niewyjaśnionymi zdarzeniami. Ludzie już kilkakrotnie wspominali o obserwacji dziwnych obiektów, które akurat wlatywały lub wylatywały z krateru…

Poniższe nagranie zostało wykonane przez kamery internetowe i dokładnie przedstawia niezidentyfikowany świetlisty obiekt, wlatujący do wulkanu. Eksperci twierdzą, że jest to po prostu meteoryt wpadający do jego wnętrza, ale szansa na to jest wręcz znikoma, tym bardziej, że owa dziwna kula zmienia tor lotu, co nie zdarza się meteorytom.

Co prawda całe to zdarzenie może się niektórym wydawać niemożliwe, jednak patrząc  z innej perspektywy wulkany są przecież najlepszym możliwym środkiem kamuflującym. Wiąże się to, oczywiście  z faktem, iż obecnie nie dysponujemy technologią, która pozwala nam badać wnętrza wulkanów. Myślicie, że obcy mogą ukrywać się przed nami w otoczeniu magmy?

Eidt: Kolejne nagranie zostało zarejestrowane przez kamerę internetową 25 grudnia i przedstawia świecący obiekt, który co prawda nie wlatuje do wulkanu, ale przelatywało w jego pobliżu. Co o tym sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.