Co czeka nas w 2016 roku i nie tylko – przepowiednie Baby Wangi!

Baba Wanga to bez wątpienia, jedna z najbardziej docenionych i niesamowitych wizjonerów na świecie. Co ciekawe kobieta nie urodziła się z tym wyjątkowym darem, ale nabyła go w wyniku wypadku, spowodowanego przez huragan, który wyjątkowo mocno zranił kobietę, odbierając jej wzrok. Od tego czasu w Wandze zaczęły odzywać się zdolności wizjonerskie, dzięki którym pomagała ludziom przestrzegając ich przez katastrofalnymi wydarzeniami, ale także, dzięki swojej rodzinie zapisując rozmaite przepowiednie, które w przyszłości miałyby pomóc światu. Wśród nich znalazły się naprawdę bardzo dziwaczne i wręcz absurdalne wizje, ale kto wie – co przyniesie nam przyszłość?

Kobieta przepowiedziała m.in. całkowite wyludnienie Europy, które miałoby nastąpić jeszcze w tym roku, co bez wątpienia u każdego z nas może wywołać niemały lęk. Wanga przewidziała, także powstanie okropnej w skutkach choroby, która miałaby powodować u ludzi przyśpieszenie procesu starzenia, przez co zaledwie w ciągu kilku chwil bylibyśmy starcami. Wizjonerka stwierdziła, także że w roku 4509 ludzie poszerzyli by swoje naturalne psychiczne umiejętności i zyskali zdolność rozmawiania z czymś, co My dzisiaj nazywamy Bogiem. Najbardziej spektakularne są, jednak ostatnie wizje kobiety, które opisują odnalezienie przez ludzi tzw. granicy wszechświata, którą pomimo sprzeciwu 40% populacji postanowimy przekroczyć, po czym rok później ma nastąpić, coś co Wanga określiła mianem końca świata.

Jak myślicie, co znajduje są poza granicą wszechświata? Wierzycie w ogóle w wizje staruszki? Baba Wanga zmarła w 1996 roku na raka piersi – Przed śmiercią wyznała, że przekazała swoje zdolności dziewczynce z Francji, o której już niedługo usłyszymy…

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.