W Quindío powstał pierwszy kościół SZATANA!

To wydarzenie już wywołało falę kontrowersji! W Quindío – w jednym z departamentów Kolumbii powstał pierwszy w kraju kościół Szatana. Świątynia wyposażona jest w olbrzymi ołtarz, nakryty szkarłatnym obrusem, kilka masońskich symboli, często przypisywanym illuminatom, a także dwie tkaniny z wizerunkiem odwróconego krzyża, pomiędzy którymi znajduje się posążek diabła.

Twórcą obiektu jest niejaki Víctor Damián Rozo Villarreal, który wyznał, że jego kościół służy nie oddawaniu czci istotom piekielnym i złu, ale bohaterskiej postaci Lucyfera, który zbuntował się przeciwko dyktaturze Boga. Ciężko jest, jednak w to uwierzyć, bo mężczyzna twierdzi, że jego bóg uwielbia, wręcz ofiary  z krwi żywych istot  jak np. byków, kur, czy bawołów. Víctor stwierdził, także że oddał swoją duszę Lucyferowi, by bardziej cieszyć się życiem i podróżować po świecie. 

Gdy o całym wydarzeniu dowiedział się biskup diecezji Armenia- Pablo Emiro Salas ostrzegł ludzi przez zgubnym działaniem diabła i całej działalności tego kościoła. Kapłan zachęcił do odrzucenia grzechu i pokus diabła i oddania się autentycznemu przeżywaniu wiary chrześcijańskiej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=KqSU2jxGfU4

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Czy tajemnicze nagranie naprawdę przepowiedziało zamachy w Paryżu?

śr Sty 6 , 2016
W internecie pojawiła się druga część zagadkowego nagrania, które zostało opublikowane w maju i już zdobyło olbrzymią popularność. Ma to związek z podobno niezwykłymi, profektycznymi przekazami, które rzekomo zawiera. Według opinii wielu internautów można w nim znaleźć szyfry, dotyczące zamachów, które miały miejsce w Paryżu, a nawet ukryte współrzędne geograficzne, […]