Kryteria przyjmowania uchodźców do Polski ujawnione!

Temat imigrantów to bez wątpienia, jeden z najbardziej kontrowersyjnych i komentowanych spraw, jeśli chodzi o Polskę, jak i sporą część świata. Od dłuższego czasu czekaliśmy na postanowienia rządu na temat ich przyjmowania i tego pod jakimi warunkami będzie to wypełniane i nareszcie zostało to ujawnione…

Po pierwsze imigranci, którzy wyrażą zgodę i chęć, że chcą u nas zamieszkać muszę bezwzględnie potwierdzić swoją tożsamość. Ważne jest także by w pierwszej kolejności były to rzeczywiście osoby, które naprawdę potrzebują tej pomocy, czyli kobiety z dziećmi, samotne kobiety lub dzieci bez opieki. Imigranci, którzy przybędą do Polski muszą być również chrześcijanami, którzy  choć w najmniejszym stopniu są związani z naszym krajem.Powinni, także znać którykolwiek z europejskich języków.

Zgadzacie się z tymi warunkami? Do końca marca mamy przyjąć pierwszych 100 uchodźców, przebywających głównie w Grecji i we Włoszech irakijskiego i jemeńskiego pochodzenia.

 

 

Author: administrator

Share This Post On

5 komentarzy

 1. Nie zgadzam sie . Nie ma znnaczenia jakiej jest religi jezeli pogrzebuje pomocy

  Post a Reply
 2. wpószczą 100 potem za kilka lat bedzie ich 100000:))

  Post a Reply
  • 100000? żartujesz? 5 razy tyle albo i więcej!! Średnio 4 żony po minimum 6 dzieci…a jeszcze przecież rodzinę trzeba ściągnąć.. wszystkich wujków i wszystkie pociotki!!

   Post a Reply
 3. JESTEM NA GIGANTYCZNE NIEEEEEEEEEEEEE NIEEEEEEEEEEEEE NIEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.