Kryteria przyjmowania uchodźców do Polski ujawnione!

Temat imigrantów to bez wątpienia, jeden z najbardziej kontrowersyjnych i komentowanych spraw, jeśli chodzi o Polskę, jak i sporą część świata. Od dłuższego czasu czekaliśmy na postanowienia rządu na temat ich przyjmowania i tego pod jakimi warunkami będzie to wypełniane i nareszcie zostało to ujawnione…

Po pierwsze imigranci, którzy wyrażą zgodę i chęć, że chcą u nas zamieszkać muszę bezwzględnie potwierdzić swoją tożsamość. Ważne jest także by w pierwszej kolejności były to rzeczywiście osoby, które naprawdę potrzebują tej pomocy, czyli kobiety z dziećmi, samotne kobiety lub dzieci bez opieki. Imigranci, którzy przybędą do Polski muszą być również chrześcijanami, którzy  choć w najmniejszym stopniu są związani z naszym krajem.Powinni, także znać którykolwiek z europejskich języków.

Zgadzacie się z tymi warunkami? Do końca marca mamy przyjąć pierwszych 100 uchodźców, przebywających głównie w Grecji i we Włoszech irakijskiego i jemeńskiego pochodzenia.

 

 

administrator

5 thoughts on “Kryteria przyjmowania uchodźców do Polski ujawnione!

    1. 100000? żartujesz? 5 razy tyle albo i więcej!! Średnio 4 żony po minimum 6 dzieci…a jeszcze przecież rodzinę trzeba ściągnąć.. wszystkich wujków i wszystkie pociotki!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Czy papież Franciszek może być antychrystem? Pojawił się szokujący film...

pt Sty 8 , 2016
Papież Franciszek na początku tego roku po raz kolejny zszokował swoich wiernych! Tym razem duchowny, znany z lekkiego traktowania tradycji i zwyczajów nagrał krótkie wideo, w związku z papieskimi intencjami modlitewnymi, które następnie zostało rozpowszechnione w Internecie i wywołało masę spekulacji i kontrowersji. Franciszek na nagraniu mówi o dialogu, który […]