Czy papież Franciszek może być antychrystem? Pojawił się szokujący film…

Papież Franciszek na początku tego roku po raz kolejny zszokował swoich wiernych! Tym razem duchowny, znany z lekkiego traktowania tradycji i zwyczajów nagrał krótkie wideo, w związku z papieskimi intencjami modlitewnymi, które następnie zostało rozpowszechnione w Internecie i wywołało masę spekulacji i kontrowersji.

Franciszek na nagraniu mówi o dialogu, który należy prowadzić pomiędzy religiami i razem współpracować dla dobra każdej z nich. Pada również dość szokujące stwierdzenie, jakoby niezależnie od wyznawanej wiary wszyscy bylibyśmy dziećmi Boga… Podczas wygłaszania intencji swych modlitw na nagraniu wyznawcy buddyzmu, chrześcijaństwa, islamu i judaizmu trzymają w rękach symbole swoich wierzeń i pozdrawiają swoich bogów: jakby każdy z nich nie tylko istniał, ale co więcej był sobie praktycznie równy.

Nie da się, wręcz zaprzeczyć, że cała ta sytuacja niebezpiecznie kojarzy się z wyśmiewanym przez chrześcijan słynnym Orędziem Marii z Irlandii, które zapowiada przyjście antychrysta, który połączy wszystkie wierzenia w jedno i stworzy religię, która będzie bluźnić i obrażać oblicze chrześcijańskiego Boga. Czy Papież Franciszek może być antychrystem, zapowiadanym w Biblii, który sprowadzi na świat zgubę i zniszczenie? Orędzie Marii z Irlandii przedstawia następujący przebieg wydarzeń: Ta świątynia zjednoczy wszystkich. A, więc jeśli Bóg kocha każdego to chciałby aby połączyli się oni w jedność – niezależnie od religii, czy koloru skóry.  Kościół ten skupi przedstawicieli różnych wierzeń, jednak przewodzić nim będzie fałszywy prorok

administrator

38 thoughts on “Czy papież Franciszek może być antychrystem? Pojawił się szokujący film…

 1. Domyślałam się tego, ale zawsze jakoś miałam nadzieję, że to nie prawda. Jednak ten film nie pozostawia złudzeń. Świat musi się w końcu obudzić

  1. Tylko Chrześcijanie wierzą w Boga w trzech osobach. Bóg Ojciec Sam mówi o Swoim Synu, Panu Jezusie, że tylko ten kto w niego wierzy wejdzie do Królestwa Niebieskiego. Judaizm i Islam nie uznają Jezusa za syna Bożego. To nie to samo.

   1. Świadkowie Jehowy także nie wierzą w Boga w trzech osobach a to przecież Chrześcijanie więc coś z twoją koncepcją nie tak.

    1. Jehowi nieuwarzaja sie za chrzescijan, pomysl zanim cos napiszesz. To sekta poczytaj wyowiedzi ludzi ktopowaniu sekciarzy.A katolicyzm to co , wierza w ksiedza i modla sie do niego jak do Boga, jak równiez do balwanów, które sa zrobione z drzewa i obrazy z farmy. A BóG JEST ZYWY, I NIEPOTRZEBUJE WLASNEJ FIGURKI CZY OBRAZU, ON POWINIEN MIESZKAC W WAS I TO CO DOOKOLA , JEST OD BOGA , KAZDY KRZEW, KAZDE STWOZENIE TO ZYWY bÓG, WIEC POMYSLCIE I POCZYTAJCIE BIBLIE ZE ZROZUMIENIEM, PROSCIE OGA BY WAM OKAZAL PRAWDE ZAWARA W SLOWACH PISMA, A NIE WIERZYCIE BARDZIEJ KSIEDZU NIZ SAMEMU BOGU.

 2. miała Ty w ręku koran? albo inne pisma przynajmniej tych większych religii? każda z nich równie prawdziwa. same religie chrześcijańskie wystarczy przestudiować i koran które wyznają tego samego boga. jeśli znajdziesz w nich miłość do bliźniego to ją udowodnij… jak na razie to tylko o niej można czytać a i to nie w każdej z tych religii. to że Ty chcesz zjednania z ludźmi (nie, nie uważam tego za głupie) nie znaczy ze oni tego chcą – myśląc tak stosujesz tą samą głupią regułę co merkelowa w stosunku do islamistów – którzy jeśli chcą stosować się do koranu to owszem kochają bliźnich ale bliźnim nie jest dla nich giaur tylko wyznawca tej samej religii i tego nie zmieni nikt w ich wyznaniu. nawet papieżyna spod szczecina

 3. Chrześcijanin nie pochwala bałwochwalstwa. Jest jeden Bóg i Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną!
  Kto ma Silną Wiarę nie ugnie się żadnej presji.

  1. Wiec dlaczego chrześcijanie niejednokrotnie oddają większą część Marii i najróżniejszych Świętym ? Budują kościoły pod ich wezwaniem modlą sie do nich itp ?? Czy Matka bBoska albo ,,Święci ,,to Bóg?? Oco tu chodzi?

   1. Św Franciszku -módl się za nami(zamiast nas-w domyśle do Boga),Matko Boża -módl się za nami.A modlimy się wprost-przepuść nam Panie,Duchu Święty Boże -zmiłuj się nad nami (nie módl się za nami, bo niby do kogo ma się Bóg modlić). Można modlić się wprost do Boga ,można przez Świętych Pańskich.Jest dowolność w wyborze modlitwy osobistej.Modlitwa wspólnotowa takiego wyboru nie pozostawia.Wybór modlitw jest tak przebogaty ,że każdy znajdzie coś dla siebie-psalmy,pieśni,modlitwa uwielbienia,godzinki(piękne-mi przywołują czasy ludzi którzy żyli zgodnie z rytmem dobowym i rocznym,żywa historia),czytanie Pisma Świętego,modlitwa ciszy,adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie,przeogromny wybór litanii,brewiarz,różaniec i koronki i oczywiście Msza Święta.

 4. Bóg jest jeden, czyli mikrokosmos i jest w każdym z nas. My żyjemy w makrokosmosie czyli w tym przypadku na ziemi w celu edukacyjnym. Świadomość jaką każdy z nas na ziemi posiada jest powleczona fizycznym ciałem w celu osiągnięcia szczytu tej właśnie duchowej edukacji. Wasza świadomość jest nieśmiertelna i jeśli nie nauczysz się tego po co żyjesz w tym czasie na ziemi, powrócisz na nią po śmierci w celu dalszej edukacji. Wyzwoleniem z tej karuzeli jest miłość w szerokim tego znaczeniu. Chrześcijaństwo dziś jest najlepszą z kultywowanych religii, ale religie i pełna wiara w nie doprowadzi jednak do szybkiego ich końca.

 5. Papież jest bardzo dobrym człowiekiem,jest najmądrzejszy na tej ziemi.Nie dzieli ludzi tylko łączy,chce aby wreszcie zapanował pokój między narodami.W naszym świecie religie są różne i jest ich bardzo dużo a Bóg jest tylko jeden dla wszystkich religii i dla każdego człowieka.Tylko tacy ludzie,którzy chcieliby uważać się za lepszych,chcieliby krytykować Papieża Franciszka,to są antyhryści.

  1. niestety, chyba nie znasz dokładnie jego czynów i słów. Nikt nie chce go krytykować, ale nie sposób nie reagować na to, co ten człowiek wyprawia

 6. Bóg Jeden Jedyny Jest ! Dlatego jedna tylko jest religia polegająca na kultywowaniu uwielbienia Boga jedynego.
  Religia nie zna liczby mnogiej, liczba mnoga jest schizmatyczna.
  Jedyna religia Jedynego Boga jest najstarsza, taka z której jak dopływy głównego nurtu wypływają te różne mniej czy więcej szkodliwe zwodnicze lokalne kulty.
  Człowiek mądry się nawróci i będzie żył szczęśliwy w Opiece i Milości Jedynego Boga. Nikogo nie musi zwalczać. Czciciele skazańca czy inne wymysły same siebie zwalczają i nieustannie same się kompromitują. Należy się od nich trzymać jak najdalej. AUM.

 7. papież = antychryst

  historia papiestwa się kłania…ludzie czytajcie coś..interesujcie się…przwdziwi chrześcijanie wiedzą,że rzymski katolicyzm to lipa…sheda po cesarstwie rzymskim z całą otoczką pogaństwa tylko w innym wydaniu…perfekcyjne zwiedzenie ludzi…

 8. Jakie jest nastawienie gdzie kreatywne postępowanie, gdzie miłosierdzie twierdząc fałszywy mówimy o całości lecz nie można mówić o papierzu fałszywy gdy nie wiemy nie możemy oceniać jedną wypowiedź za całość jako co doszukiwanie się kłamstwa jest nie na miejscu jako katolika mnie takie brednie to strata czasu. Nie doszukujmy się fałszu lecz zrozumienia problematyki i podejścia do tego nowym odkrywaniem i poszukiwaniem.

 9. papierz to tylko czlowiek skora i kosci, wybierany jest przez ludzi, i z pomaca szatana,zlych duchow moze tak sie wspiac a potem manipulowac. ja mu z oczu zle patrze, ten papierz ma dziwny zwrok,… z oczu ludzi mozna wiele wyczytac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Kolejne nagranie UFO w Hessdalen! Czy legendy mieszkańców są prawdziwe?

sob Sty 9 , 2016
W internecie pojawiło się kolejne nagranie UFO! Tym razem zostało wykonane w Hessdalen, w  centralnej części Norwegii, dokładnie 1 stycznia. Początkowo osoba, która wykonała film sądziła, że jest to po prostu efekt fajerwerków, które ze względu na czas nie byłyby niczym dziwnym, ale  w tamtej okolicy występuje duża ilość zwierząt […]