Kolejne nagranie UFO w Hessdalen! Czy legendy mieszkańców są prawdziwe?

W internecie pojawiło się kolejne nagranie UFO! Tym razem zostało wykonane w Hessdalen, w  centralnej części Norwegii, dokładnie 1 stycznia. Początkowo osoba, która wykonała film sądziła, że jest to po prostu efekt fajerwerków, które ze względu na czas nie byłyby niczym dziwnym, ale  w tamtej okolicy występuje duża ilość zwierząt gospodarskich, więc ludzie unikają raczej petard.

Przypomnijmy, że Hessdalen jest dość znane z obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających, a wśród mieszkańców krążą różnorakie legendy o kosmitach, ukrywających się głęboko w kopalniach pod miastem. Każdego roku we wrześniu   w górach zakładane są też obozy, gdzie studenci, wolontariusze i badacze prowadzą 14 dniowe obserwacje.

Według dotychczasowych wniosków naukowcy sądzą, że dziwne światła pojawiające w Hessdalen są efektem zjonizowanych ziaren plazmy pyłowej, które mogą zmieniać swoje stany, kształty i formacje, co może prowadzić do występowania niesamowitych zjawisk. A Wy, jak uważacie? Myślicie, że nagraniu naprawdę widać pojazd obcych, czy ma to swoje naukowe wyjaśnienie?

Author: administrator

Share This Post On

7 komentarzy

 1. Ja tam widzę burzę i nic więcej. Ktoś sobie jaja robi

  Post a Reply
  • A co nie widzisz, że coś przelatuje kulistego?

   Post a Reply
   • ewanga – każdy widzi co chce widzieć i nic więcej w temacie.

    Post a Reply
  • ja mam inne spostrzezenie, jak widac na dole jest 1 stycznia, po polnocy akurat te rozblyski to moze sztuczne ognie a ta kula to lampion poprostu leci sobie co ?

   Post a Reply
 2. Tak ja myśle, że to zdecydowanie statek obcych. oni dobrze się kamuflują. Wlatują do oceanów i wulkanów. A często latają na powierzchni pod osłoną np. burzy i wyładowań atmosferycznych.

  Post a Reply
 3. Ufo czy nie i tak to nic w moim życiu nie zmienia.

  Post a Reply
 4. A dlaczego wszyscy mówią, że obiekty ufo to byty materialne. ja uważam, że są to niematerialne manifestacje pojawiające się z powodu przenikania wymiarów. Żyjemy na dwóch płaszczyznach – duchowej i materialnej. Tak właśnie można wyjaśnić skąd się biorą tego typu obiekty i dlaczego tak szybko znikają.

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.