Wykładowca antropologi ewolucyjnej twierdzi: „Możliwe, że już niedługo wszyscy będziemy żyli w morzach i oceanach”

Wielu naukowców twierdzi, że ludzkość może być już na skraju możliwość jakie niesie ze sobą ewolucja. A wszystko ze względu na szybki postęp rozwoju inżynierii genetycznej, której możliwości i szybkość działania wysoko wykraczają poza nasze ludzkie zdolności. Nie każdy, jednak ma podobne zdanie, gdyż niejaki dr Matthew Skinner – starszy wykładowca Antropologi Ewolucyjnej wyznał niedawno, że bardzo możliwe, że już niedługo rozwiną się w nas umiejętności, pozwalające żyć nam w morzach i oceanach.

Według teorii mężczyzny ciało ludzkie ma szansę w przyszłości zmienić się diametralnie, a wszystko ze względu na podnoszący się poziom wód, który z czasem może być tak wysoki, że życie w wodzie będzie po prostu korzystniejsze. Skinner twierdzi, że już niedługo mogą się w nas rozwinąć błony pławne między palcami, a nawet zwiększy się nasza pojemność płuc przez co przez długi czas będziemy mogli oddychać pod wodą. Mężczyzna powiedział nawet, że możliwe jest, że w przyszłości nasze powieki staną się przezroczyste co wyraźnie zwiększyłoby naszą widoczność pod wodą.

Faktycznie całe te rozważanie doktora mogą się nam wydawać wyjęte niczym z filmu o X-menach, ale z drugiej strony, jeśli teoria ewolucji jest prawdziwa to jeszcze niedawno My bujaliśmy się po drzewach i zajadaliśmy bananami 😉 Co o tym sądzicie?

administrator

9 thoughts on “Wykładowca antropologi ewolucyjnej twierdzi: „Możliwe, że już niedługo wszyscy będziemy żyli w morzach i oceanach”

  1. Nie wierzę w teorie jakieś napuszonego profesora. Według mnie ewolucja to fałsz. Jakoś nie bardzo posuwa się ona do przodu. Jest jak było i pozostanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przeklęte filmy, czyli produkcje, które przynosiły śmierć nie tylko na ekranie!

pt Sty 15 , 2016
Horrory są bez wątpienia dla wielu ludzi obciążonych codziennością i swoim normalnym, zwykłym życiem jedyną możliwą ucieczką przed światem i przeniesieniem się w krainę przygody i mocnych, silnych wrażeń, których tak im brakuje. A co by było, gdyby się okazało, że nie wszystkie horrory są tylko fantazyjnymi produkcjami bez odrobiny […]