Niesamowite zjawisko na niebie – UFO, czy manifestacja natury?

W Eastbourne w Wielkiej Brytanii jeden z youtuberów nagrał ciekawe zjawisko na niebie. Mianowicie na nieboskłonie pojawił się dysko-podobny kształt. Czyżby był to prawdziwy obiekt, należący do przedstawicieli obcych cywilizacji? 

Nie od dzisiaj wiemy, że obiekty UFO potrafią się ukrywać, znane są również przypadki używania kamuflażu stworzonego z chmur, czy dziwnych opar. Właśnie na takie zjawisko natrafił obserwator w 2012 roku, jednak poniższe filmiki zostały opublikowane dopiero niedawno.  Co prawda obiekt z nagrania musiałby być naprawdę ogromny, jednak niewykluczone, że było to zupełnie zwykłe zjawisko atmosferyczne, ale kto wie?

Jak sądzicie? Czy mogło się kryć coś za chmurami? Czy to tylko zwykła chmura z fantazyjnym kształtem jakich wiele możemy zaobserwować na co dzień? A może, jednak jest w tym coś więcej?

administrator

4 thoughts on “Niesamowite zjawisko na niebie – UFO, czy manifestacja natury?

  1. Powiem tak: myślę, że to obiekt ufo. ponieważ są to obiekty materialne, więc w jakiś sposób musza się kryć. Dlatego często wlatują do oceanów lub do wulkanów. Kiedyś widziałem coś podobnego nad Poznaniem.

  2. Moja matka kiedyś mi opowiadała, że jak się opalała w latach 80 to nagle na czystym niebie zaczęła się tworzyć chmura tak z niczego. może wtedy też ufo leciało … Na swiecie dzieje się mnóstwo dziwnych i niezrozumiałych rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Atak DUCHA, zarejestrowany na nagraniu?

nie Sty 17 , 2016
W Internecie całkiem niedawno pojawił się kolejny materiał, przedstawiający rzekomo nagranie ducha. Tym razem, jednak filmik ten nie ukazuje typowych dla tego rodzaju obserwacji spadających szklanek, czy dziwnych kształtów, ale swoisty atak wymierzony przez nadprzyrodzoną istotę na człowieku. W sieci pojawiły się już opinie ludzi, którzy są święcie przekonani, że mężczyzna […]