Niesamowite zjawisko na niebie – UFO, czy manifestacja natury?

W Eastbourne w Wielkiej Brytanii jeden z youtuberów nagrał ciekawe zjawisko na niebie. Mianowicie na nieboskłonie pojawił się dysko-podobny kształt. Czyżby był to prawdziwy obiekt, należący do przedstawicieli obcych cywilizacji? 

Nie od dzisiaj wiemy, że obiekty UFO potrafią się ukrywać, znane są również przypadki używania kamuflażu stworzonego z chmur, czy dziwnych opar. Właśnie na takie zjawisko natrafił obserwator w 2012 roku, jednak poniższe filmiki zostały opublikowane dopiero niedawno.  Co prawda obiekt z nagrania musiałby być naprawdę ogromny, jednak niewykluczone, że było to zupełnie zwykłe zjawisko atmosferyczne, ale kto wie?

Jak sądzicie? Czy mogło się kryć coś za chmurami? Czy to tylko zwykła chmura z fantazyjnym kształtem jakich wiele możemy zaobserwować na co dzień? A może, jednak jest w tym coś więcej?

Author: administrator

Share This Post On

4 komentarze

 1. Powiem tak: myślę, że to obiekt ufo. ponieważ są to obiekty materialne, więc w jakiś sposób musza się kryć. Dlatego często wlatują do oceanów lub do wulkanów. Kiedyś widziałem coś podobnego nad Poznaniem.

  Post a Reply
  • No widzisz ja uważam, że to zwykła chmura. A jeśli ufo już istnieje to są to raczej byty niematerialne.

   Post a Reply
 2. Ciekawe zjawisko, ale jednak myślę, że tam za chmurami nic się nie chowa. Bardziej to nasza wyobraźnia płata figle 🙂

  Post a Reply
 3. Moja matka kiedyś mi opowiadała, że jak się opalała w latach 80 to nagle na czystym niebie zaczęła się tworzyć chmura tak z niczego. może wtedy też ufo leciało … Na swiecie dzieje się mnóstwo dziwnych i niezrozumiałych rzeczy.

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.