Atak DUCHA, zarejestrowany na nagraniu?

W Internecie całkiem niedawno pojawił się kolejny materiał, przedstawiający rzekomo nagranie ducha. Tym razem, jednak filmik ten nie ukazuje typowych dla tego rodzaju obserwacji spadających szklanek, czy dziwnych kształtów, ale swoisty atak wymierzony przez nadprzyrodzoną istotę na człowieku. W sieci pojawiły się już opinie ludzi, którzy są święcie przekonani, że mężczyzna ten musiał wyrządzić komuś jakąś olbrzymią krzywdę, bowiem według nich duch nigdy nie atakuje nikogo bez powodu. 

 

Nagranie wykonane było przez kamerę przemysłową w jednym z biur i faktycznie potrafi nieźle przestraszyć. Widzimy na nim, bowiem mężczyznę, który przez chwilę unosi się w powietrzu, po czym gdy opada na ziemię  z szaleńczym przerażeniem wyrywa się niewidzialnej sile, która nie chce go wypuścić.

Co sądzicie o filmie? Uważacie, że jest prawdziwy, czy to raczej kolejny fejk, stworzony przy pomocy programów komputerowych, który nie ma nic wspólnego z prawdziwymi zjawiskami niewyjaśnionymi? I jak myślicie: Dlaczego duch zaatakował mężczyznę? Czyżby faktycznie była to zemsta za wyrządzoną krzywdę, a może to, jedna po prostu zwykła zabawa znudzonej istoty, która nie wie, co ma ze sobą zrobić na tym świecie? 

administrator

11 thoughts on “Atak DUCHA, zarejestrowany na nagraniu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

I.O.O - Czyli współczesna wersja egzorcyzmów wypędzająca "demony" z naszego wnętrza!

nie Sty 17 , 2016
I.O.O to lekko odświeżona i na nowa zinterpretowana technika manipulacji naszym własnym wnętrzem, używana dawniej w zakonie Złotego Brzasku, czyli organizacji okultystycznej, działającej w drugiej połowie XIX i początku XX w. W skrócie jest to cały szereg czynności, który miesza w sobie elementy tak przerażających i wywołujących lęk  rytuałów jak […]