Na niebie pojawiła się humanoidalna postać! Zobaczcie niesamowite nagranie…

Całkiem niedawno w niedzielę 9 sierpnia 2015 w Sequoia Park w Kalifornii doszło do niecodziennego, a wręcz szokującego zdarzenia! Na niebie, bowiem w otoczeniu ludzi ukazała się przedziwna humanoidalna postać lub jak kto woli po prostu niezidentyfikowany obiekt latający, przypominający swą posturą coś na kształt człowieka.

Wyraźnie na nagraniu widać, jak niezwykły obiekt uwalnia z siebie energię, która jakby oplata całe jego ciało. Świadkowie z pewnością byli zszokowani całym zajściem, a nawet przerażeni, bo w końcu nie często widuje się dziwne, białe postacie na niebie.

Według większości internautów na nagraniu znajdują się pojazd należący do przybyszów z innej galaktyki, jednak nie brakuje, także zwolenników teorii o humanoidalnym stworzeniu, robocie lub nawet podróżniku w czasie, który w niewiadomym celu ukazał się ludziom. A Wy, co myślicie?

Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału na youtube, na którym pojawiają się filmiki o tematyce zjawisk niewyjaśnionych:

Author: administrator

Share This Post On

9 komentarzy

 1. Nie dziwię się, że nie wierzycie, teraz mało kto uważa takie zjawiska za prawdę. Wszystko oczywiście przez telewizję, która wmówiła wam, że wszystko co niematerialne jest fałszywe

  Post a Reply
  • wolę wierzyć w telewizję niż jakiegoś stwora

   Post a Reply
   • to już twoja spraw. Ja wierzę w to co jest prawdziwe, a ty telewizję

    Post a Reply
 2. Bardzo dziwne to, ale nie wiem, czy prawdziwe. W każdym razie ciekawe

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.