Na niebie pojawiła się humanoidalna postać! Zobaczcie niesamowite nagranie…

Całkiem niedawno w niedzielę 9 sierpnia 2015 w Sequoia Park w Kalifornii doszło do niecodziennego, a wręcz szokującego zdarzenia! Na niebie, bowiem w otoczeniu ludzi ukazała się przedziwna humanoidalna postać lub jak kto woli po prostu niezidentyfikowany obiekt latający, przypominający swą posturą coś na kształt człowieka.

Wyraźnie na nagraniu widać, jak niezwykły obiekt uwalnia z siebie energię, która jakby oplata całe jego ciało. Świadkowie z pewnością byli zszokowani całym zajściem, a nawet przerażeni, bo w końcu nie często widuje się dziwne, białe postacie na niebie.

Według większości internautów na nagraniu znajdują się pojazd należący do przybyszów z innej galaktyki, jednak nie brakuje, także zwolenników teorii o humanoidalnym stworzeniu, robocie lub nawet podróżniku w czasie, który w niewiadomym celu ukazał się ludziom. A Wy, co myślicie?

Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału na youtube, na którym pojawiają się filmiki o tematyce zjawisk niewyjaśnionych:

https://youtu.be/y1Q7LiLoFkg

administrator

9 thoughts on “Na niebie pojawiła się humanoidalna postać! Zobaczcie niesamowite nagranie…

  1. Nie dziwię się, że nie wierzycie, teraz mało kto uważa takie zjawiska za prawdę. Wszystko oczywiście przez telewizję, która wmówiła wam, że wszystko co niematerialne jest fałszywe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Nie układa Ci się w życiu! Wpłać mi 5 tysięcy na konto, a wszystko stanie się lepsze...

śr Sty 20 , 2016
Magia i wróżbiarstwo to w ostatnim czasie, najbardziej szykanowane, a zarazem najbardziej dochodowe kierunki w naszym kraju i na świecie. Oczywiście niemała w tym zasługa telewizji, która praktycznie codziennie wyświetla wszelkiego rodzaju programy z wróżbitami, w których dany jasnowidz ma za określoną kwotę odpowiedzieć dzwoniącemu na jego pytanie i tym […]