Nie układa Ci się w życiu! Wpłać mi 5 tysięcy na konto, a wszystko stanie się lepsze…

Magia i wróżbiarstwo to w ostatnim czasie, najbardziej szykanowane, a zarazem najbardziej dochodowe kierunki w naszym kraju i na świecie. Oczywiście niemała w tym zasługa telewizji, która praktycznie codziennie wyświetla wszelkiego rodzaju programy z wróżbitami, w których dany jasnowidz ma za określoną kwotę odpowiedzieć dzwoniącemu na jego pytanie i tym samym odmienić jego życie na lepsze. Co ciekawe ezoteryka to, jakby się mogło fałszywie wydawać nie tylko telewizja, ale także internet, w którym to różnej maści czarownice, telepaci, jasnowidze, czy magowie nagrywają swoje własne filmy,  a także podają receptury na wywary, czy co najciekawsze sprzedają amulety lub nawet odprawiają zaklęcia za symboliczne, bardzo „niskie” kwoty.

Nie chcę tu, oczywiście podawać żadnych nazwisk, czy innych danych, ale internet dobrze wychował sobie jedną moją ulubienicę, która wśród mistycznego klimatu, peruk i z dala od całego świata naucza wybrańców w magicznej akademii, a od czasu do czasu nagrywa, także filmiki na youtube. Pani ta jest ekspertką właściwie w każdej możliwej dziedzinie – od magii miłosnej, finansowej, czy uzdrawiającej, aż po tarota, wahadełko, kryształową kulę, numerologię, a kończąc na pisarstwie, historii, psychologii, językach obcych, ochronie natury, czy wegetarianizmie. Jednak, co najlepsze korzystając z wiedzy tej jakże magicznej pani możemy m.in. odnaleźć prawdziwą miłość za jakże niewielką kwotę 4200 zł, wymodlić u anioła Fortunaty pomoc finansową, oczywiście za uprzednią wpłatą 3300 zł na konto czarodziejki lub też u kolejnego anioła wyleczyć się z depresji w ekstra kwocie 3300 zł. To, jednak nie koniec promocji.

Oprócz zaklęć nasza pani medium oferuje również możliwość godzinnej nauki magii przez skype, tylko za symboliczną kwotę 650 zł lub też przeanalizować znaczenie twojego snu za 350 zł. Takich „ofert” ma ta pani znacznie więcej, a najlepsze jest to, że istnieje masa ludzi, którzy wykupują u niej te wszystkie śmieszne usługi zasilając tylko jej konto i pozwalając, dalej na to oszustwo. Jeśli, jednak myślicie, że to koniec śmietanki magicznego youtube to grubo się mylicie. W internecie jest ich masa, choćby moja druga ulubienica, która choć równie inteligentna (a może nawet bardziej) jest, także o wiele tańszą i bardziej charytatywną wiedźmą. Ta pani  bierze, bowiem tylko 110 zł za podanie aury kochanków ze zdjęcia lub też, dzięki przekazom od archanioła najwyższej rangi polepsza całkowicie nasze życie i wprowadza do niego piękno, radość i spełnienie. Nie muszę, chyba dodawać, że kosztuje to 500 zł 🙂

A Wy, spotkaliście się może z czarodziejkami lub magami internetu? A może korzystaliście z ich usług?

Wyjaśnienie:

Autor artykułu nie ma na celu wyśmiania czy też negowania prawdziwości wróżb czy magii, a jedynie zwrócenie uwagi na olbrzymie sumy jakie jasnowidze biorą za swoje usługi, co z miejsca budzi wątpliwości co do ich wiarygodności.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.