Mężczyźni uchwycili na nagraniu DIABŁA?

Przeszukując internet w poszukiwaniu jakiegoś ciekawego i niefałszywego nagrania paranormalnych zjawisk natrafiliśmy na fascynujący filmik, przedstawiający jak to ujął autor upadłego anioła lub jak kto woli diabła. Materiał ukazuje dwójkę mężczyzn spacerujących nocą po lesie, którzy w pewnej chwili świecąc latarką natrafiają na dziwny kształt, nieznanego pochodzenia, który co gorsza okazuje się być żywą istotą.

Film co prawda został wstawiony do internetu dość dawno, ale jeśli kto go jeszcze nie widział to naprawdę warto, zwłaszcza, że nikt, dalej nie potrafi wyjaśnić, co takiego jest na nim przedstawione. Jedni internauci twierdzą, że jest to istota z innej planety, która w niewiadomym celu przybyła na Ziemie, a jeszcze inni są przekonani, że może to być legendarne zwierzę Chupacabra, które według podań występuje głównie na terenach Portoryko i żywi się krwią swoich ofiar.

Niestety najpewniej nieprędko się dowiemy jaką istotę mężczyźni spotkali w lesie, jeżeli oczywiście nie jest to jakiś głupi żart. A Wy jak sądzicie? Co może znajdować się na filmiku? Chupacabra, obcy, upadły anioł, czy może jeszcze coś innego?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.