Czy Matka Boska naprawdę ukazuje się w Egipcie? Zobaczcie niesamowite nagrania objawień!

W latach 1968-1971 w Zeitoun w Egipcie miały miejsca niesamowite zjawiska, a mianowicie nad koptyjskim kościołem św. Marka pojawiała się postać Maryii . Wydarzenie to powtarzało się nawet kilka razy w tygodniu przez ok 2-3 lata, a co najciekawsze ich świadkami były miliony ludzi różnych wyznań, którzy uwieczniali ukazujący się wizerunek na zdjęciach, a kilka z takich objawień  transmitowała nawet lokalna telewizja.

Jednym z cudów towarzyszącym temu zjawisku, miało być uzdrowienie muzułmanina, udającego się w najbliższym czasie na operację, który po ujrzeniu Maryii odzyskał zdrowie. Często wspominano, także że tej przepięknej świetlistej postaci towarzyszyły gołębie tworzące znak krzyża, a samych świadków tych przypadków było tak dużo, że cud został uznany przez zwierzchników wyznań chrześcijańskich z Egiptu.

W roku 2009 w grudniu na wyspie Warraq el-Hadar znajdującej się na Nilu tysiące osób było świadkami ukazania się postaci nad kopułami cerkwi koptyjskiej pod wezwaniem św. Archanioła Michała.

Było to chyba najbardziej spektakularne wydarzenie, nakręcane przez masę ludzi i wrzucane na portale społecznościowe takie jak np. YOUTUBE czy facebook. Bardzo dziwne zachowanie przyjęły w tym czasie media na całym świecie, które postanowiły milczeć w tej sprawie, podczas gdy w sieci panowała burza kontrowersji.

Niewątpliwie objawienia mające miejsce w Egipcie są bardzo ciekawym zjawiskiem. Tym bardziej, że istnieją nagrania oraz setki relacji świadków tamtego wydarzenia. Jedna z teorii zakłada, że objawienia miały za zadanie przestrzec lokalnych chrześcijan przed ich przyszłym prześladowaniami oraz przed Państwem islamskim. A jaka jest prawda? Co sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

5 komentarzy

 1. Coz to znaczy, ze postac sie ukazywala aby przestrzec przed najezca islamskim. I coz to dalo? Gdyby sie ukazala i przekazala ludziom, jak sie ustrzec przed tymi niecnymi ludzmi, to bylby prawdziwy cud.

  Post a Reply
  • Maryja Królowo Polski miej nas w swojej opiece!

   Post a Reply
  • pokuta,post,modlitwa, modlitwa, modlitwa, Różaniec święty…….

   Post a Reply
  • Stacy ogarnia co bedzie ludzkosc jest oslabjona psychicznie a co jeszcze czeka dlaczego nie zlapja s,atana niepokoju Jak chitlera co så bezsylny bo pewnie masony im grorza

   Post a Reply
 2. Ja również do takich wniosków doszłam już dawno. Cud w Kibeho w 1981 r.Rwanda – ludobójstwo na Tutsi w 1994 r., mistyczka i stygmatyczka Myrna Nazzour z Damaszku w Syrii – 23.11.1982 r.(początek) – wojna w Syrii od 2011r.
  Te objawienia zwiastują chyba to co nieuchronne.

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.