Duch uchwycony w lesie? Zobaczcie nagranie…

Pod koniec października 2014 roku w internecie pojawił się bardzo ciekawy materiał, przedstawiający rzekomo postać ducha, który pojawia się na chwilę w lesie, obok budki wartowniczej, po czym po chwili jego postać się rozpływa. Z pewnością filmik ten potrafi zrobić niemałe wrażenie, jednak, czy jest prawdziwy?

Miejsce ukazane na materiale związane jest podobno z dwoma bardzo przykrymi historiami. Pierwsza wiąże się ze strażnikiem, który umarł samotnie w swoim miejscu pracy, czyli tej budce, którą widzimy na nagraniu. Druga natomiast skupia na chłopcu, który jakiś czas temu popełnił w obiekcie samobójstwo, a jego dusza pozostała w tym miejscu i błąka się po lesie, nie mogąc odnaleźć spokoju.

Oczywiście to co można znaleźć w internecie jak zwykle warto podzielić przez trzy i nie brać szczególnie na poważnie, tym bardziej, że w dobie tak zaawansowanej techniki obróbka filmu nie jest tak naprawdę żadną trudnością. Nie możemy, jednak z góry uznawać wszystkiego za głupi żart, bo niewątpliwie na Ziemi dochodzi codziennie do niezwykle przerażających faktów, których często nie da się wyjaśnić drogą naukową. A, Wy co myślicie o nagraniu? Prawda, czy żart?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.