Opętany mężczyzna w sklepie ? Zobaczcie przerażające nagranie!

Tematy opętań i egzorcyzmów zapewne każdemu z nas są w mniejszym lub większym stopniu znane.  Przemierzając czeluści youtuba natrafiliśmy na bardzo interesujący filmik, którym chcielibyśmy się z Wami podzielić.

Na materiale nagranym kamerą przemysłową widzimy chłopaka chcącego zakupić jakiś artykuł z lodówki, który po chwili  wpada w jakiś bliżej nieokreślony atak,objawiający się dziwnymi okrzykami, niekontrolowanymi odruchami, oraz późniejszym upadkiem na podłogę. Na uwagę zasługuje również dziwne przemieszczające się odbicie na szklanych drzwiach lodówki obok leżącego mężczyzny, ale także spadające artykuły z półki sklepowej, bez uzasadnionej przyczyny.

A Wy jak myślicie? Co może zawierać ten filmik – opętanie czy może jakąś chorobę? Niewątpliwie potrafi on przerazić, ale czy wiąże się z działaniem sił nadprzyrodzonych?

administrator

4 thoughts on “Opętany mężczyzna w sklepie ? Zobaczcie przerażające nagranie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przepowiednie Mahometa na temat UCHODŹCÓW i czasów ostatnich?

śr Sty 27 , 2016
Temat islamu to w ostatnim czasie, jeszcze bardziej kontrowersyjny i znienawidzony wątek, niż chociażby kilka lat temu. Ma to, oczywiście związek z ogromną falą uchodźców, napływających w ostatnim czasie do Europy, którzy w żadnym stopniu nie szanują praw i kultury krajów, w których przebywają, a nawet próbują zrobić z nich […]