Mężczyzna na ulicy używa TELEKINEZY? Zobaczcie niesamowite nagranie…

W internecie ostatnio pojawiło się niesamowite nagranie, przedstawiające pokaz człowieka, który na ulicy nie tylko dokonuje imponujących czynów akrobatycznych, ale też możliwe, że posługuje się telekinezą! Bez wątpienia cała oprawa widowiska faktycznie robi wrażenie, ale czy widzimy tam coś paranormalnego?

Oczywiście razem z wstawieniem materiału pojawiła się, także masa opinii internautów, mających wyjaśnić dziwne umiejętności mężczyzny. Jedni twierdzą, że specjalne kule to tak naprawdę magnesy, inni wspominają o żyłkach, jakie podobno magik przywiązuje w pewnej chwili do kryształowych rekwizytów, jednak nie brakuje, także zwolenników jego wyjątkowej mocy, którą posługuje się na nagraniu.

Pomijając już zresztą kwestie prawdziwości całego widowiska nie można nie stwierdzić, że pokaz naprawdę robi wrażenie,a  powaga i mrożący wzrok mężczyzny przyprawiają o gęsią skórkę. A, Wy jak uważacie? Widzimy na filmiku użycie prawdziwej telekinezy, czy to raczej po prostu ładnie wykonana sztuczka iluzjonisty?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.