Duch zaatakował dziecko? Zobaczcie nagranie…

W Internecie krąży, wręcz  masa dziwnych i mrocznych nagrań przedstawiających rzekomo duchy, wampiry, czy inne straszydła. Najczęściej, jednak są to albo produkcje fałszywe, albo też zrobione zwyczajnie dla żartów, gdzie pod koniec pojawia się jakiś miły pan w prześcieradle, krzyczący niezrozumiałe rzeczy. Nie znaczy to jednak, że w sieci brakuje też bardziej interesujących materiałów, w których rzeczywiście mogły brać udział siły nadprzyrodzone.

Jednym z nich jest filmik, przedstawiający małego chłopca, który bawi się przy lodówce zabawkowym mieczem i po chwili zostaje zaatakowany przez jakąś niewidzialną siłę. Oczywiście z chwilą wstawienia produkcji pojawiła się masa wyjaśnień całego zajścia, które miałyby obalić paranormalne znaczenie filmiku. Jedni twierdzą, że ktoś musiał  poruszać tym mieczem, jednak nie brakuje też osób przekonanych o prawdziwości nagrania…

A, Wy jak uważacie? Materiał jest prawdziwy, czy to raczej kolejny żart, zrobiony prze internautów, mający ośmieszyć zjawiska paranormalne i ludzi, którzy w nie wierzą?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.