W internecie pojawiło się nagranie ANIOŁA?

Wiara w anioły jest nieodłącznym elementem duchowej wędrówki ludzkości poprzez pokolenia. Od wieków widzimy w aniołach istoty pomagające nam w codziennym życiu, czy otaczające nas opieką. Jak wiadomo, jednak według przekazów biblijnych nie zawsze są one tylko dobrymi i miłymi postaciami z obrazka, ale potrafią zbuntować się przeciwko Bogu i stać się prawdziwymi demonami – zaślepionymi władzą i dążącymi, jedynie do zniszczenia i śmierci. 

Dziś prezentujemy Wam nagranie z kamery przemysłowej na którym widzimy, zstępującą świetlistą istotę, która dotyka ziemi, a następnie wznosi się i znika.  Sceptycy uważają materiał za fałszywy, natomiast zwolennicy twierdzą, że jest to prawdziwe paranormalne zjawisko, co potwierdzać miałoby choćby to, że przy zstąpieniu postaci, rozświetliło się wszystko wokół niej. Po całym zajściu możemy zaobserwować również biegnących ludzi chcących zobaczyć postać na własne oczy, co świadczyłoby o tym, że faktycznie wydarzyło się tam coś niesamowitego.

Jeśli nagranie jest fałszywe to nawet według opinii sceptyków ktoś musiał włożył naprawdę olbrzymią ilość pracy w jego wykonanie. A Wy jak myślicie – materiał jest prawdziwy, czy raczej nie? Czy naprawdę przedstawia objawienie anielskiej istoty? 

Author: administrator

Share This Post On

5 komentarzy

  1. fajne, jak zwylke brak podstawowych informacji gdzie i kiedy nagrano ten film. dla mnie to wygląda jak moje podwórko, a może sąsiada…. no i wczoraj zrobilśmy gril party z aniołkami, ledwo wróciłem do domu, nic dziwnego że anioł też miał problem 😀 poziom portlalu niższy niż gazet(y) fakt.

  2. może być dokładnie takie samo oszustwo jak na tym filniku gdzie światło ratuje skuter na skrzyżowaniu w Chinach

Submit a Comment