W internecie pojawiło się nagranie ANIOŁA?

Wiara w anioły jest nieodłącznym elementem duchowej wędrówki ludzkości poprzez pokolenia. Od wieków widzimy w aniołach istoty pomagające nam w codziennym życiu, czy otaczające nas opieką. Jak wiadomo, jednak według przekazów biblijnych nie zawsze są one tylko dobrymi i miłymi postaciami z obrazka, ale potrafią zbuntować się przeciwko Bogu i stać się prawdziwymi demonami – zaślepionymi władzą i dążącymi, jedynie do zniszczenia i śmierci. 

Dziś prezentujemy Wam nagranie z kamery przemysłowej na którym widzimy, zstępującą świetlistą istotę, która dotyka ziemi, a następnie wznosi się i znika.  Sceptycy uważają materiał za fałszywy, natomiast zwolennicy twierdzą, że jest to prawdziwe paranormalne zjawisko, co potwierdzać miałoby choćby to, że przy zstąpieniu postaci, rozświetliło się wszystko wokół niej. Po całym zajściu możemy zaobserwować również biegnących ludzi chcących zobaczyć postać na własne oczy, co świadczyłoby o tym, że faktycznie wydarzyło się tam coś niesamowitego.

Jeśli nagranie jest fałszywe to nawet według opinii sceptyków ktoś musiał włożył naprawdę olbrzymią ilość pracy w jego wykonanie. A Wy jak myślicie – materiał jest prawdziwy, czy raczej nie? Czy naprawdę przedstawia objawienie anielskiej istoty? 

administrator

5 thoughts on “W internecie pojawiło się nagranie ANIOŁA?

  1. fajne, jak zwylke brak podstawowych informacji gdzie i kiedy nagrano ten film. dla mnie to wygląda jak moje podwórko, a może sąsiada…. no i wczoraj zrobilśmy gril party z aniołkami, ledwo wróciłem do domu, nic dziwnego że anioł też miał problem 😀 poziom portlalu niższy niż gazet(y) fakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Kabała - Magia podarowana ludziom od Boga!

pon Lut 1 , 2016
Kabała stanowiła świętą wiedzę, znaną Bogu i aniołom, jeszcze przed stworzeniem świata… Kiedy pierwsi ludzie, ze względu na swoje nieposłuszeństwo zostali wygnaniu z raju u boku Adama pojawił się boski posłaniec , który przekazał mężczyźnie tą wiedzę, mając nadzieję, że dzięki niej ich cnoty, które wówczas utracili zostaną przywrócone. Wiedza […]