Dziwne dźwięki znowu wróciły! Czy naprawdę zapowiadają one KONIEC ŚWIATA?

Dziwne, przerażające dźwięki niewiadomego pochodzenia towarzyszą nam już od kilku lat. Na temat ich powstawania stworzono już wiele teorii. Wielu twierdzi, że są to biblijne trąby apokalipsy, zwiastujące nadejście czasów ostatecznych i ponowne przyjście Jezusa Chrystusa. Jeszcze inni uważają te dźwięki za tzw. efekt powstały na skutek ocieplenia klimatu, czy przebiegunowania ziemi. Pojawiają się głosy, że jest tajny projekt rządu, zwany jako HAARP, którego zadaniem jest wpływanie na obywateli przez fale elektromagnetyczne, a nawet kontrolowanie zjawisk atmosferycznych i manipulowanie pogodą. Każda teoria ma swoich zwolenników i przeciwników.

Jak jest naprawdę tego raczej chyba szybko się nie dowiemy – sami naukowcy wymyślają setki teorii, aby uspokoić ludzi i zapewnić ich, że nic im nie grozi. Przedstawiamy Wam film, na którym możecie posłuchać tych dźwięków, które różni słuchacze nagrali w 2016 roku, co świadczy o tym, że ta dziwna anomalia pojawia się cały czas. Co stoi za tymi niesamowitymi, zagadkowymi dźwiękami? Jak myślicie? Podzielcie się swoimi poglądami w komentarzach.Zapraszamy, także do subskrypcji naszego kanału na youtube, na którym pojawiają się materiały o tematyce zjawisk niewyjaśnionych.

Author: administrator

Share This Post On

7 komentarzy

 1. Podobne dźwięki ostatnio wydawał w Manchester City hotel Hilton, który jest cały oszklony. Ten efekt naierającego wiatru na oszklną konstrukcję budynku jest normalna, lecz lekko zadziwiająca. W tle filmu zresztą słychać dość spory wiatr, a kamera nie pokazuje całego obrazu, więc widzowi pozostają tylko domysły, a nie potrzebnie wzbudzać lęk.

  Post a Reply
 2. Na ten temat powinno wypowiedzieć się wojsko co testuje albo zapytajcie illuminatów i masonów takie duchy przywołują falami dźwiękowymi i jakich częstotliwości używają.

  Post a Reply
 3. Te fale dźwiękowe są pochodzenia ziemskiego. Pod skorupą trwa ciągłe przemieszczanie się materii stałej i ciekłej, tarcia emitują fale, które rozchodzą się we wszystkich kierunkach, lecz materia ziemska je tłumi. Fale bezdźwiękowe o amplitudzie niesłyszalnej wydobywają się jednak pionowo, wędrują do górnych warstw atmosfery, stamtąd odbite wracają na ziemię. To są te słyszalne już dźwięki. Gdyby były pochodzenia kosmicznego byłyby słyszalne rozlegle, a nie punktowo.
  Popatrzcie na mój profil, jest tam obraz -tajemnica linii daty.

  Post a Reply
 4. Mieszkam w Erfurt,dzisiaj byłam w mieście i o zgrozo usłyszałam na własne uszy,byłam przerażona, uciekam do sklepu,po wyjciuci ze sklepu już tego nie było slychac,wcześniej słyszałam to tylko w internecie

  Post a Reply
 5. Przecież było tak od dawien dawno,więc nie widzę w tym niczego nnadzwyczajnego!!!

  Post a Reply
 6. Dawniej takich dzwieków nie było słychać są metaliczne nieprzyjemne dla ucha

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.