Mężczyzna zabity przez spadający METEORYT!

Spadający meteoryt zabił kierowcę autobusu przemieszczającego się po terenie kampusu prywatnej szkoły inżynierskiej. Świadkowie uznali to za wybuch bomby, ponieważ huk był słyszalny z dużej odległości. Oprócz mężczyzny, który zginął ranne zostały również 3 inne osoby oraz zniszczone samochody w okolicy.

Wydarzenie wzbudziło w Indiach strach i przerażenie. Ciekawostką jest fakt, że  nie jest to pierwszy przypadek w którym ktoś umiera tam bezpośrednio od uderzenia kosmicznej skały. Pozostała trójka rannych osób została przewieziona do szpitala i jest im zapewniona jak najlepsza opieka medyczna. Prawdopodobieństwo zginięcia od meteorytu jest jak 1 : 700 000, co oznacza, że jest to bardziej prawdopodobne, niż to że wygramy w Lotto. Samo wydarzenie jest przerażające, a Wy słyszeliście o upadku jakiejś kosmicznej skały w Waszej okolicy?

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Meteoryt obecnie znajduje sie w kilku czesciach. Jedna posiadaja sami gospodarze, a dwie kolejne wlasnie zostaly przekazane przez nich Planetarium w Olsztynie i wystawione w gablocie w holu budynku. Na mniejszym kawalku meteorytu widoczny jest fragment skorupy obtopieniowej, powstalej podczas przejscia meteorytu przez ziemska atmosfere.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.