Mężczyzna zabity przez spadający METEORYT!

Spadający meteoryt zabił kierowcę autobusu przemieszczającego się po terenie kampusu prywatnej szkoły inżynierskiej. Świadkowie uznali to za wybuch bomby, ponieważ huk był słyszalny z dużej odległości. Oprócz mężczyzny, który zginął ranne zostały również 3 inne osoby oraz zniszczone samochody w okolicy.

Wydarzenie wzbudziło w Indiach strach i przerażenie. Ciekawostką jest fakt, że  nie jest to pierwszy przypadek w którym ktoś umiera tam bezpośrednio od uderzenia kosmicznej skały. Pozostała trójka rannych osób została przewieziona do szpitala i jest im zapewniona jak najlepsza opieka medyczna. Prawdopodobieństwo zginięcia od meteorytu jest jak 1 : 700 000, co oznacza, że jest to bardziej prawdopodobne, niż to że wygramy w Lotto. Samo wydarzenie jest przerażające, a Wy słyszeliście o upadku jakiejś kosmicznej skały w Waszej okolicy?

https://twitter.com/itisprashanth/status/696360203923488768/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

administrator

One thought on “Mężczyzna zabity przez spadający METEORYT!

  1. Meteoryt obecnie znajduje sie w kilku czesciach. Jedna posiadaja sami gospodarze, a dwie kolejne wlasnie zostaly przekazane przez nich Planetarium w Olsztynie i wystawione w gablocie w holu budynku. Na mniejszym kawalku meteorytu widoczny jest fragment skorupy obtopieniowej, powstalej podczas przejscia meteorytu przez ziemska atmosfere.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przerażające wyznania aktora, grającego Jezusa - "W czasie kręcenia opuściłem swoje ciało". Zobaczcie szokujący wywiad...

pon Lut 8 , 2016
Film, zatytułowany Pasja okazał się nie tylko wielkim hitem kinowym, który przyniósł niesamowite bogactwo twórcom, ale też sprawił, że mnóstwo ludzi na nowo zrozumiało cierpienie Jezusa i postanowiło się nawrócić. Co ciekawe produkcja ta już od samego początku wiązała się z falą przerażających wypadków, których ofiarą był Jim Caviezel ( […]