Nagranie działania DUCHA – Internauci ogłosili je dowodem na istnienie życia po śmierci!

W internecie jakiś czas temu ukazało się naprawdę niesamowite nagranie, które przez naprawdę olbrzymią część internautów nazwane zostało prawdziwym dowodem na istnienie nadprzyrodzonych istot. Nie brakuje, oczywiście także oczywiście sceptyków, ale tym razem trzeba przyznać, że ich liczba jest o wiele mniejsza niż w przypadku innych materiałów z duchami.

Na nagraniu widać mężczyznę pracującego w sklepie z płytami. Pracownik zajmuje się właśnie wykładaniem towaru – niestety niezwykle utrudnia mu to jakiś niewidzialny byt, który zrzuca towary z półek, a nawet przesuwa wózek mężczyzny. Faktycznie nagranie wygląda naprawdę niepokojąco, ale czy jest prawdziwe?

Tak jak wspomnieliśmy wyżej większość osób wierzy w prawdziwość nagrania, jednak oczywiście nie brakuje także internautów zaprzeczających paranormalności filmiku. Twierdzą oni, że to po prostu zwykłe działanie człowieka, który posłużył się cieniutkimi żyłkami, by ściągać albumy z półek. A, Wy jak sądzicie?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Nagrano niesamowite zjawisko na niebie! UFO, czy może tajny projekt rządu?

śr Lut 10 , 2016
W internecie pojawiło się fascynujące nagranie, przedstawiające halo słoneczne, które choć nie należy do szczególnie niewytłumaczalnych zjawisk to na uwagę zasługuję inny szczegół, który pojawia się w okręgu. Chodzi mianowicie o kilka czarnych latających obiektów nieznanego pochodzenia. Film został wykonany w stolicy Meksyku 21 maja 2015 roku i rzeczywiście wzbudził […]