Nagrano niesamowite zjawisko na niebie! UFO, czy może tajny projekt rządu?

W internecie pojawiło się fascynujące nagranie, przedstawiające halo słoneczne, które choć nie należy do szczególnie niewytłumaczalnych zjawisk to na uwagę zasługuję inny szczegół, który pojawia się w okręgu. Chodzi mianowicie o kilka czarnych latających obiektów nieznanego pochodzenia.

Film został wykonany w stolicy Meksyku 21 maja 2015 roku i rzeczywiście wzbudził niemałe kontrowersje wśród odbiorców. Jedni twierdzą, że są to pojazdy obcych, a jeszcze inni uważają, że stoją za tym przekręty związane z tajną technologią rządu, która jest przed nami ukrywana i potrafi podobno wpływać na atmosferę Ziemi.

A Wy, jak uważacie? Jest to paranormalne zjawisko, czy raczej coś co można wytłumaczyć za pomocą prostej logiki i intelektu?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Jak stać się NIEŚMIERTELNYM?

śr Lut 10 , 2016
Nieśmiertelność to z pewnością, jedna z najbardziej niezwykłych cech, o której marzy większość z nas. Wynika to przede wszystkim z faktu istnienia śmierci, która prędzej, czy później dosięgnie każdego z nas i przeniesie w świat, o którym nie mamy zielonego pojęcia. Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam kilka czynników, które według podań […]