Lekarka i badaczka twierdzi: „Oni wszczepiają nam CHIPY razem ze szczepionkami i kontrolują nasze życie”

Kilka dni temu miała miejsce pierwsza rocznica śmierci niejakiej Rauni-Leena Luukanen-Kilde, czyli fińskiej lekarki, która poświęciła dużą część życia walce z rządem, ukrywającym prawdę o pozaziemskich cywilizacjach i uświadamianiu ludzi o świecie w którym tak naprawdę żyjemy. Kobieta twierdziła, że została uratowana przez kosmitów, którzy przekazali jej wiedzę na temat spisków kryjących się na świecie, a także podzielili się z nią swoimi niezwykłymi zdolnościami.

Przed śmiercią kobieta udzieliła swojego ostatniego wywiadu właśnie dla polskiej telewizji internetowej,w którym wypowiedziała się m.in. na tematy chipów, które po kryjomu i w formie szczepionek przedostają się do naszego organizmu przez co jesteśmy praktycznie cały czas śledzeni, czy przerażających wizji obozów armii USA, które rekrutują do swoich oddziałów podróżników astralnych i telepatów i wykorzystują ich umiejętności do mrocznych celów.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, bo naprawdę warto zapoznać się z teoriami kobiety. Rauni-Leena Luukanen-Kilde umarła 8 lutego 2015 roku w wyniku choroby nowotworowej, której nie pozwalano jej leczyć alternatywnymi metodami…

administrator

11 thoughts on “Lekarka i badaczka twierdzi: „Oni wszczepiają nam CHIPY razem ze szczepionkami i kontrolują nasze życie”

  1. Wielce Szanowna Pan Doktór miała znakomity wykład.Rewelacja.Wielki szacunek dla Pani Doktor.

  2. Pani dr Kilde zostala napromieniowana na odleglosc w zwiazku z ksiazka ,ktora miala zostac niebawem wydana a takze w zwiazku z jej wczesniejsza dzialalnoscia zwiazana z maind kontroll, zjawiskami ufo i in. Ten wywiad nie jest jej ostatnim bo ten zrobila w dunskiej n iezaleznej tv.

  3. Od zawsze mnie te tematy interesowały, bardzo ciekawy wywiad,zawsze wierzyłam isnienie wyższej inteligiencji.Nie wiem czemu wierzę renikarnacje ,jestem głodna głębszej wiedzy na te tematy.pozdrawiam

    1. Proszę na początku poczytać (są po polsku) książki Roberta Manroe. To w jego instytucie w Wirginii są prowadzone te „działania” prawdopodobnie przejęte przez służby specjalne…

    1. To prawda patrz Kopernik, Galileusz, Szliman, Skłodowska, Einsztain i paru innych jeszcze waritów zupełnie nie chciało zaakceptować ówczesnej wykładni wiedzy. Współczuję pewności siebie. A tak na marginesie to ten świat rozwija się właśnie dzięki takim osobnikom a nie przyklejonym do swej t. zw. wiedzy oportunistów.

  4. Potwierdzam że Pani Rauni-Leena przekazuje prawdziwe informacje tylko głupcy w to nie wierzą albo ukrywają prawdę. A po za tym na świecie jest dużo przestępców co wykorzystują tą technologię do odnajdywania i prześladowania ludzi im nie wygodnych lub z zemsty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Titanic II wypłynie w dziewiczy rejs! Bilety nawet po MILION dolarów...

czw Lut 11 , 2016
Australijski miliarder  Clive Palmer wraz z firmą Palmer Blue Star Line tworzą pełnoprawną replikę słynnego Titanica, która ma już niedługo wyruszyć w swój dziewiczy rejs. Statek ma obfitować we wszystkie luksusy i udogodnienia jakie posiadał jego poprzednik, a także mieć identyczne kabiny, salony, jadalnie – praktycznie wszystko. Pasażerowie będą również podzielni na […]