Lekarka i badaczka twierdzi: „Oni wszczepiają nam CHIPY razem ze szczepionkami i kontrolują nasze życie”

Kilka dni temu miała miejsce pierwsza rocznica śmierci niejakiej Rauni-Leena Luukanen-Kilde, czyli fińskiej lekarki, która poświęciła dużą część życia walce z rządem, ukrywającym prawdę o pozaziemskich cywilizacjach i uświadamianiu ludzi o świecie w którym tak naprawdę żyjemy. Kobieta twierdziła, że została uratowana przez kosmitów, którzy przekazali jej wiedzę na temat spisków kryjących się na świecie, a także podzielili się z nią swoimi niezwykłymi zdolnościami.

Przed śmiercią kobieta udzieliła swojego ostatniego wywiadu właśnie dla polskiej telewizji internetowej,w którym wypowiedziała się m.in. na tematy chipów, które po kryjomu i w formie szczepionek przedostają się do naszego organizmu przez co jesteśmy praktycznie cały czas śledzeni, czy przerażających wizji obozów armii USA, które rekrutują do swoich oddziałów podróżników astralnych i telepatów i wykorzystują ich umiejętności do mrocznych celów.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, bo naprawdę warto zapoznać się z teoriami kobiety. Rauni-Leena Luukanen-Kilde umarła 8 lutego 2015 roku w wyniku choroby nowotworowej, której nie pozwalano jej leczyć alternatywnymi metodami…

Author: administrator

Share This Post On

11 komentarzy

 1. Wielce Szanowna Pan Doktór miała znakomity wykład.Rewelacja.Wielki szacunek dla Pani Doktor.

  Post a Reply
 2. Jak uslyszalem Pani Doktur to tak jakos czas prysl..fajnie sie ogladalo

  Post a Reply
 3. Pani dr Kilde zostala napromieniowana na odleglosc w zwiazku z ksiazka ,ktora miala zostac niebawem wydana a takze w zwiazku z jej wczesniejsza dzialalnoscia zwiazana z maind kontroll, zjawiskami ufo i in. Ten wywiad nie jest jej ostatnim bo ten zrobila w dunskiej n iezaleznej tv.

  Post a Reply
 4. Ciocia jest pomylona, sorry.

  Post a Reply
 5. Od zawsze mnie te tematy interesowały, bardzo ciekawy wywiad,zawsze wierzyłam isnienie wyższej inteligiencji.Nie wiem czemu wierzę renikarnacje ,jestem głodna głębszej wiedzy na te tematy.pozdrawiam

  Post a Reply
  • Proszę na początku poczytać (są po polsku) książki Roberta Manroe. To w jego instytucie w Wirginii są prowadzone te „działania” prawdopodobnie przejęte przez służby specjalne…

   Post a Reply
 6. Cos niesamowitego, dziekuje.
  PS Slowa pozalowania co do niektorych powyzszych wypowiedzi

  Post a Reply
 7. Przecież to osoba chora psychicznie! ” Ludzka głupota granic nie zna, a dzieje ludzkiego szaleństwa są długie”

  Post a Reply
  • To prawda patrz Kopernik, Galileusz, Szliman, Skłodowska, Einsztain i paru innych jeszcze waritów zupełnie nie chciało zaakceptować ówczesnej wykładni wiedzy. Współczuję pewności siebie. A tak na marginesie to ten świat rozwija się właśnie dzięki takim osobnikom a nie przyklejonym do swej t. zw. wiedzy oportunistów.

   Post a Reply
 8. Potwierdzam że Pani Rauni-Leena przekazuje prawdziwe informacje tylko głupcy w to nie wierzą albo ukrywają prawdę. A po za tym na świecie jest dużo przestępców co wykorzystują tą technologię do odnajdywania i prześladowania ludzi im nie wygodnych lub z zemsty.

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.