Czy tak ma wyglądać Europa za kilka lat? Przerażający filmik z działań uchodźców…

Uchodźcy to temat rozpalający wyobraźnię i wszelkie kłótnie. Jak wiemy  Niemcy, Brytyjczycy, Francuzi oraz inne europejskie narodowości  przeżywają dosłownie inwazję obcych kulturowo (przeważnie) mężczyzn, którzy gotowi są zabijać i sami zginąć za swoją wiarę i przekonania, a także jak sami wyznają chcą zaludnić swoimi dziećmi nasz świat, by z czasem cywilizacja, którą My znamy -całkowicie zniknęła…

Ostatnio w Internecie pojawił się filmik, na  którym możemy zobaczyć jak wygląda „nowoczesna” upadająca cywilizacja europejska. Zapewne każdy z nas rozumie, że ludziom należy pomóc, ale nie może się to wiązać z faktem , że przyjmujemy uchodźców razem z ich kulturą i religią, a oni nawet w najmniejszym stopniu nie próbują uszanować naszej. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Tym bardziej gdy widzimy tych podobno biednych uchodźców uciekających przed  krwawa wojną, którzy wypominają nam, że nie daliśmy im internetu lub, że jako pomocna Europa musimy zapewnić im kobiety do zaspokajania ich potrzeb.

Myślimy, że filmik nie wymaga dłuższego komentarza, dlatego zachęcamy do obejrzenia i podzielenia się z nami opinią pod artykułem. Czy tak Ma wyglądać niedługo cała Europa?

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Yahwe w woli scislosci i twoja religia pochodzi od Zydow tak samo jak i ich religia. Pan Bog to jest tak samo ich bog jak i nasz bo nie mowisz o ktorego ci chodzi. Pozatym sadze ze powinna byc kontrola graniczna ale z napalmem sie nie zgodze.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.