Czy Ojciec Klimuszko przewidział NAJAZD uchodźców i POTOP w Europie?

Andrzej Czesław Klimuszko był polskim kapłanem, a także zielarzem, obdarzonym niewiarygodnymi zdolnościami, takimi jak telepatia, uzdrawianie i oczywiście jasnowidzenie, którym się dziś zajmiemy. Duchowny twierdził że swoje nadnaturalne umiejętności odkrył już jako dziecko, kiedy to przewidział śmierć swojej przyjaciółki lub też w zagadkowy sposób potrafił wpływać na zachowanie osób, z którymi aktualnie przebywał.

Przerażające i potężne wizje zaczęły się, odzywać w nim dopiero w 1940 roku, kiedy to był ofiarą poniżenia hitlerowskiego w Wierzbicy pod Radomiem, a potem wyjechał do pewnej parafii, gdzie próbując podreperować swoje nerwy po wspomnianym ataku odkrył umiejętność odnajdywania zaginionych ludzi, dzięki czemu pomógł w przyszłości wielu osobom.Duchowny wspomniał w swoich przepowiedniach o czymś, co dla wielu z nas wydaje się teraz całkowicie aktualnym wydarzeniem.

Klimuszko mówił bowiem o żołnierzach (nieeuropejczykach), przeprawiających się przez morze na okrągłych łódkach, którzy niszczą i okradają włoskie domy i budynki. Czy może być w tych wizjach mowa o uchodźcach, którzy przedostając się drogą morską do miast niszczą je i próbują stworzyć tam swoją kulturę, nie szanując przy tym aktualnie panującej?

Wizje duchownego mówią, także o wojnie, która ma wybuchnąć na Południu wtedy, gdy zostaną zawarte wszelkie traktaty i panować będzie fałszywy spokój. Bitwa ma być następstwem zdrady, której dopuszczą się sąsiedzi Rosji (nie będziemy to jednak My!) Co ciekawe i jakże wyróżniające dla Polski duchowny wspomniał, że nasz kraj w obliczu tych wszystkich tragedii zostanie prawdziwą oazą dla całego ogarniętego śmiercią i wojnami świata.

Jeśli jesteśmy już przy naszym narodzie to właśnie Andrzej Klimuszko jest autorem wizji, dotyczącej Polski która wkrótce może przemienić się w istną Afrykę, w której rosnąć będą owoce południowe, a ona sama stanie się domem dla węży, skorpionów i wszelkiego rodzaju jadowitych pająków, które wielu z nas dosłownie przerażają. Jasnowidz przewidział, także wielki potop, którego skutki będą naprawdę opłakane. Woda ma pokryć m.in Rzym, razem oczywiście ze wszystkimi zabytkami, które się tam znajdują, Saharę, Paryż (poziom wody ma przekroczyć wysokość wieży Eiffla)  oraz Polskę.

Nasz kraj nie wyjdzie, jednak z tego najgorzej,  bo jedynie 5 do 10% jego powierzchni zostanie zalane, co w porównaniu z Francją, czy Niemcami będzie dosłownie niczym. Całe to wydarzenie, choć przerażające ma być, czymś co zjednoczy świat i przybliży do siebie ludzi, niszcząc wszelkie różnice, zazdrość, czy gniew. Niektórzy z Was mogą się zdziwić, ale według słów kapłana Polska ma być wywyższona ponad wszystkie kraje w Europie, a narody będą nam bić brawa i kłaniać się.

 
Zapraszamy do subskrypcji kanału. Film zawiera napisy – jeśli się nie wyświetlają wystarczy je włączyć.
https://www.youtube.com/watch?v=ylIan2OuaYA

 

 

administrator

4 thoughts on “Czy Ojciec Klimuszko przewidział NAJAZD uchodźców i POTOP w Europie?

  1. W tym obecnym zakłamanym i nieprzewidywalnym Świecie , wszystko może się zdarzyć… Niczego nie wykluczam , a ksiądz Klimuszko miał rzeczywiście niewyjaśnione zdolności i naprawdę potrafił wiele osób uzdrawiać , a Jego jasnowidzenie choć jest przerażające to w jakiś niewytłumaczalny sposób widać , że się spełnia…

  2. czesto slychac wypowiedzi oj. Klimuszko on sam byl skromny cichy ziola klimuszki niepodoba mi sie szastaniem wielka osobowoscia leczyl z zdjecia dla kazdego indywidualnie to skad ten przemysl ziola klimuszki dla paru srebnikow ociera sie osobowoscia ojca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Mężczyźni nagrali ducha KAPŁANA!?

sob Lut 20 , 2016
48- letni Dean Johnson i jego kolega Charlie od dawna pasjonowali się zjawiskami paranormalnymi i szukali dowodów na ich istnienie. W tym celu wybrali się do ruin starego kościoła Mariackiego wokół, którego krąży wiele niezwykłych legend  o pojawiających się tam duchach. Para spędziła tam kilka godzin i gdy już stracili […]