Na niebie otworzył się PORTAL? Czy może to być brama do innych wymiarów?

Na niebie, często dostrzegamy zjawiska niezwykle piękne, inspirujące nas do działania, czy potrafiące nas całkowicie zdołować. Czasami, jednak możemy tam zobaczyć rzeczy, w które sami nie do końca jesteśmy wstanie uwierzyć lub które nas przerażają…

Właśnie na coś takiego natrafił człowiek, który wykonał nagranie  dnia 1 lutego 2016 roku w Niemczech – w mieście Greifswald. Jego oczom ukazało się, bowiem coś co naprawdę trudno jest sklasyfikować. Widzimy tam, bowiem przedziwny kształt, układający się w koło, które cały czas się porusza, jakby  latało wokół własnej osi. Jedni twierdzą, że może być to sprytnie zakamuflowany pojazd, należący do przedstawicieli obcych cywilizacji. Inni natomiast uważają, że jest to bez wątpienia portal, który w niewiadomym celu otworzył się na Ziemi i może prowadzić do innych wymiarów lub zupełnie innych czasów.

A, Wy jak uważacie? Co właściwie widać na nagraniu? Czy naprawdę może to być działanie kosmitów lub portal, prowadzący do innych światów? A jeśli tak to kto mógł go otworzyć i w jakim celu?

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. To raczej nic innego jak projekt bluebeam.
    W jakim celu nagrywał akurat w tym kierunku? Dobrze wiedział co się pojawi…
    Ew. fotomontaż.

    Post a Reply
  2. Uwaga, ewidentnie do życia wraca Ewa Tylman

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.