Chemtrails, czyli trucizna rozsiewana przez rząd. Zobaczcie nagrania!

Chemtrails to słowo, pochodzące z połączenia wyrazów contrails, czyli zwykłe, wodne smugi pozostawione przez samoloty i chemical trail, czyli chemiczny ślad. Według wielu teorii spiskowych są one rozpylane przez samoloty w odpowiednim miejscu i czasie – czyli najczęściej w miastach o najbardziej gorącej godzinie dnia, czyli wtedy, gdy nieświadomi niczego ludzie wracają z pracy do domu, zajęci swoimi obowiązkami i problemami…

Chemtrails działają na człowieka niezwykle negatywnie, wywołując m.in bóle głowy, duszności, astmę, zapalenie oskrzeli, raka płuc i wiele  innych chorób przewlekłych. Oczywiście można powiedzieć, że teoria ta jest tylko zwykłym internetowym wymysłem, a dziwne smugi pozostawione na niebie to po prostu para wodna, którą zostawiają wszystkie samoloty – Jednak, czy aby na pewno!? Po pierwsze i chyba najważniejsze normalne, zwykłe samolotowe spaliny znikają z nieba już po kilkunastu sekundach, podczas gdy te chorobotwórcze utrzymują się na nim nawet kilka godzin. Jest to dość znaczna różnica, którą możesz zaobserwować nawet w tej chwili, kiedy wyjrzysz spokojnie za okno i chwilę poczekasz. Po drugie chemtrails są rozpylane w formie bardzo wysublimowanego wzoru – najczęściej krzyżują się one pod różnymi kątami, przypominając X lub po prostu w jakieś formie na siebie nachodzą.

Pozostaje, tylko pytanie – Kto za tym wszystkim stoi? I czy przypadkiem piloci, którzy uaktywniają te tzw. chemiczne ślady o odpowiednich porach wiedzą w ogóle co robią? Jak sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.