NASA opublikowało dźwięki z „ciemnej” strony księżyca! Zobaczcie nagranie…

NASA opublikowała dźwięki, które astronauci usłyszeli podczas misji załogowej w 1969 roku. I może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że mężczyźni znajdowali się po ‚niewidocznej” stronie Księżyca gdzie nie mają prawa dochodzić żadne sygnały radiowe z Ziemi. Ta strona Księżyca nazywana jest czasami błędnie ciemną stroną srebrnego Globu co do której powstało mnóstwo teorii spiskowych.Cały incydent miał miejsce na dwa miesiące przed lądowaniem pierwszego człowieka na Księżycu.

Oczywiście sytuacja z opublikowaniem materiału wzbudziła masę kontrowersji wśród internautów. Jedni sugerują, że mógł to być jakiś przekaz od istot, mieszkających na Księżycu, które chciały się z nami skontaktować, natomiast NASA twierdzi, że był to po prostu problem ze sprzętem i nie ma w tym nic niezwykłego.

A, Wy jak sądzicie? Co słychać na nagraniu? Mogli być to  obcy, czy raczej jesteście skłonni wierzyć NASA?

administrator

One thought on “NASA opublikowało dźwięki z „ciemnej” strony księżyca! Zobaczcie nagranie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

MAGIA świec - prosty sposób na spełnienie marzeń?

wt Lut 23 , 2016
Wielu osobom, które choć trochę interesują się magią świece kojarzą się z jakimiś magicznymi przedmiotami, których moc może spełnić wszelkie nasze pragnienia. Prawdą jest jednak, że cała ta magia, której tak wielu z nas poszukuje w materialnych rzeczach znajduje się głęboko wewnątrz nas, a wszelkiego rodzaju świeczki, kadzidełka, czy olejki […]