Dziewczynka unosi mężczyznę siłą woli!? Niesamowite nagranie telekinezy…!?

W sieci, wręcz roi się od wszelkiego rodzaju filmików, przedstawiających wykorzystanie zjawiska telekinezy, które nie mają nic wspólnego z czymś paranormalnym. Czasami, jednak można trafić na materiały, których nawet internauci nie są wstanie wytłumaczyć. Właśnie do tej kategorii można zaliczyć filmik, który dzisiaj chcemy Wam przedstawić.

Nagranie ukazuje kłótnie między chłopakiem, a dwoma dziewczynami i może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że w pewnej chwili jedna z nich unosi mężczyznę w powietrze, po czym przewraca stół. Cała sytuacja faktycznie może się wydawać zbyt przerysowana, niczym z jakiejś bajki, ale prawdą jest, że nikomu nie udało się, jeszcze w 100% wyjaśnić zajścia.

A, Wy jak podchodzicie do filmiku? Wierzycie, że przedstawiona na nim dziewczyna naprawdę posiada dar telekinezy, czy może to zwykły, durny fake, jakich pełno w internecie?

administrator

One thought on “Dziewczynka unosi mężczyznę siłą woli!? Niesamowite nagranie telekinezy…!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Mężczyzna odnalazł ZWŁOKI DZIWNEJ ISTOTY! Czym Ona Jest?

czw Lut 25 , 2016
Ludzie interesujący się szeroko pojętą kryptozoologią od dawna poszukują niesamowitych istot, które nie zostały odkryte przez naukę. Do najbardziej  pożądanych z nich należą bez wątpienia krakeny, syreny, yeti, potwór z Loch Ness i oczywiście wilkołaki, którymi dzisiaj się zajmiemy. Wilkołaki według legend były tak naprawdę ludźmi, którzy wskutek ugryzienia przez […]