5 magicznych sposobów na PIENIĄDZE!

Pieniądze są w dzisiejszym świecie, jedną z największych wartości, jakie człowiek może sobie wyobrazić. Cały czas dążymy do tego, by zarobić ich jak najwięcej – czasami zaharowując się na śmierć! A, gdyby okazało się, że aby zarobić duże pieniądze wystarczy tylko na chwilę się wyciszyć i po prostu je wziąć? Dziś przedstawimy Wam kilka sposobów, które wedle wszelkiego rodzaju nauk ezoterycznych, czy przesądów mają za zadanie przynieść nam bogactwo?

Najlepszym pomysłem by przyciągnąć pieniądze jest, oczywiście wyobraźnia i olbrzymia wiara, że to czego pragniemy zostanie nam dane. Jak najczęściej – najlepiej po kilka razy dziennie przez dosłownie minutkę należy wyobrażać sobie to co zrobi się z pieniędzmi, które zdobędziemy np. wyjedziemy na wycieczkę, czy kupimy dom (wszystkie myśli muszą być tworzone w czasie teraźniejszym, czyli nie zdanie typu Chce mieć dużo pieniędzy, ale właśnie: Mam dużo pieniędzy, lub jeszcze lepiej otwieram się na duże pieniądze!)

Według magii kolorem, który odpowiada za pieniądze jest właśnie barwa zielona, więc aby przyciągnąć jak najwięcej gotówki staraj się otaczać, a nawet ubierać w rzeczy i drobiazgi w kolorze zielonym. Dobrym pomysłem z wykorzystaniem tego koloru jest, także medytacja nad świeczkami w kolorze zielonym lub też kryształami, takimi jak szmaragd, czy zwykły amazonit lub malachit, które naprawdę można kupić za niewielkie pieniądze.

Warto przed zakupami natrzeć sobie dłonie, posypać w środku portfel, czy nawet same banknoty odrobiną ziół, takich jak mięta,  bazylia, czy cynamon, które odpowiadają za przypływ gotówki. Jeśli prowadzisz jakiś biznes warto tu również wykorzystać energię ziół stawiając kadzidło obok kasy i każdego ranka paląc po troszeczku (np.kadzidło cynamonowe, cytrynowe lub pomarańczowe)

Bardzo dobrym pomysłem, by pomnożyć nasze bogactwo jest wykorzystanie magii płynącej z run, czyli alfabetu, podarowanego ludziom przez boga Odyna. Najbardziej przydatna może być tu runa Fehu, która odpowiada w naszym życiu za pieniądze. Możemy ją wykorzystać na wiele sposobów – napisać na karteczce i nosić w portfelu, używać jako naszyjnika, powiesić sobie na ścianie lub gdzieś przy łóżku, by każdego ranka po przebudzenia móc na nią spoglądać. Warto również w ciągu dnia co jakiś czas obserwować nasz symbol bogactwa.

A tak z mniej ezoterycznej strony najlepiej po prostu urodzić się w dobrej rodzinie, która będzie Ci dawała pełno kasy lub zwyczajnie znaleźć dobrą pracę – koniecznie nie dzięki wykształceniu czy zaangażowaniu, bo i tak w dzisiejszych czasach to nic nie znaczy, ale właśnie dzięki znajomościom. 

Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału na youtube o tematyce zjawisk niewyjaśnionych.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.