Mężczyzna odnalazł ZWŁOKI DZIWNEJ ISTOTY! Czym Ona Jest?

Ludzie interesujący się szeroko pojętą kryptozoologią od dawna poszukują niesamowitych istot, które nie zostały odkryte przez naukę. Do najbardziej  pożądanych z nich należą bez wątpienia krakeny, syreny, yeti, potwór z Loch Ness i oczywiście wilkołaki, którymi dzisiaj się zajmiemy.

Wilkołaki według legend były tak naprawdę ludźmi, którzy wskutek ugryzienia przez innego wilkołaka zostali przeklęci i każdej pełni sami zamieniali się w potwora. Oczywiście nie ma co ukrywać, że wszystkie te przekazy mogły brać się wyłącznie z wyobraźni ludzi, którzy mylnie interpretowali objawy wścieklizny jako klątwę lub też po zażyciu środków halucynogennych wydawało im się, że mają niesamowite zdolności.

Poniżej przedstawiamy Wam bardzo ciekawe nagranie, przedstawiające rzekomo zwłoki  wilkołaka lub jakiegoś rodzaju potwora/demona. Oczywiście, jak zawsze czekamy na Wasze komentarze pod artykułem, dotyczące dziwnej bestii.

https://www.youtube.com/watch?v=ylIan2OuaYA

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

W sieci pojawiło się nagranie KOSMITY?

czw Lut 25 , 2016
Dziwne nagrania to bez wątpienia, jedna z największych kategorii hitowych materiałów internetu – Szkoda, tylko że najczęściej nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością, a jedynie tanią sensacją i chęcią zarobienia paru groszy! Czasami, jednak w sieci można znaleźć filmiki, które nie tak łatwo jest racjonalnie wytłumaczyć… Właśnie do tego […]