Legendarne istoty uchwycone na zdjęciach!? Te fotografie mogą przerazić…

Niezwykłe stworzenia fascynowały ludzi od wieków! I choć jak na razie nie odnaleziono dowodów na istnienie wielu z nich to, jednak ludzie nie zrezygnowali z poszukiwań, a nawet zdawania swoich własnych relacji ze spotkań z tymi istotami. Wśród nich można wymienić opowieści żeglarzy, którzy twierdzili, że słyszeli przepiękny syreni śpiew, który poddawał ich hipnozie, czy relacje od mieszkańców Tybetu, którzy od lat twierdzą, że w odmętach gór bez problemu można spotkać tzw. Nagi, czyli człowieka węża, którego wygląd przyprawia o dreszcze, a jego ugryzienie jest śmiertelne.

Na przestrzeni lat w sieci pojawiła się masa różnego rodzaju zdjęć, czy nagrań, które zostały wykonane przez osoby, które spotkały te dziwne stworzenia. Czy, jednak materiały te są prawdziwe? Na to niestety nie ma jasnej odpowiedzi, co nie znaczy, że z góry powinnyśmy uważać je wszystkie za zmanipulowane. Dość ciekawy i myślimy warty przedstawienia jest filmik, ukazujący niesamowite i czasami wręcz przerażające „zwierzęta”, które zostały podobno napotkane w ostatnim czasie. Oczywiście część z nich da się jakoś logicznie wytłumaczyć, czy nawet nazwać, bo są znane w nauce przypadki ich występowania, ale jak najbardziej nie wszystkie…

A, Wy co sądzicie o materiale? Czy naprawdę przedstawia jakieś dziwne, niezbadane dotąd stworzenia? A może ktoś z Was spotkał na żywo któreś z nich lub może widzieliście jakąś zupełnie inną, zagadkową istotę?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.