Małżeństwo porwane przez kosmitów przedstawia dowody! Ta mapa nie jest z tych czasów… Nagranie

Porwania przez obcych to bez wątpienia, jeden z najbardziej przerażających, a zarazem rozbudzających wyobraźnie tematów, jeśli chodzi o niewyjaśnione zjawiska. Wielu ludzi jest, wręcz przekonanych o tym, że co jakiś czas przedstawiciele innych cywilizacji zabierają ich do siebie i wykonują na nich rozmaite eksperymenty.

Dowodem na to mają być bardzo banalne dolegliwości, które My zazwyczaj lekceważymy jak ból głowy, poczucie bycia obserwowanym,  rozmaite rany, czy zagadkowe siniaki, powstające na naszym ciele. Dziś przedstawimy Wam niesamowity i wręcz przerażający przypadek pewnej kobiety i jej męża, którzy twierdzą, że nie tylko zostali przez obcych porwani, ale też spotkali się z nimi twarzą w twarz…


19 września 1961 roku w Lancashire doszło do przerażającego wydarzenia. Betty Hill wraz z mężem wracali późnym wieczorem z zakupów samochodem, gdy nagle dojrzeli dziwne błyszczące światło na szybie. Gdy zatrzymali się chcąc sprawdzić źródło błysku nagle ujrzeli kilka postaci, zbliżających się do nich wolnym krokiem – chcieli czym prędzej uciekać, jednak zagadkowe istoty blokowały im drogą.

To wszystko co udało im się zapamiętać z tamtej nocy, bo obudzili się trzy godziny później w tym samym miejscu i praktycznie nic nie pamiętali. Sprawa, jednak przybrała zupełnie innego znaczenia gdy Betty i  jej mąż zmęczeni niezrozumiałymi snami, czy przebłyskami zawierającymi nikłe strzępki wspomnień postanowili udać się do hipnotyzera, który według nich mógł pomóc im odzyskać pamięć.

To, co doświadczyli dzięki tym „zabiegom” całkowicie zmieniło ich postrzeganie. Dzięki niejakiemu doktorowi Benjaminowi Simonowi i jego hipnozie przypomnieli sobie rzeczy, o których kiedyś sądzili, że występują wyłącznie w bajkach. Betty wyznała, że dokładnie pamięta dziwny statek na którym została poddana rozmaitym badaniom – w oddzielnym pomieszczeniu niż jej mąż. Powiedziała, że kosmici sprawdzali jej oczy, nos, gardło i uszy, a następnie włożyli jej jakiś przedmiot (przypominający igłę) w pępek, którego dotyk napełniał ją rozrywającym bólem, jednak szybko ów przedmiot został usunięty.

Co najbardziej niezwykłe Betty po seansie hipnotycznym wyznała, że w pewnej chwili zapytała, jednego z obcych,  skąd pochodzi? On miał podobno pokazać jej wtedy mapę i wskazać dokładną lokalizację miejsca, z którego przybywają. Linie ciągłe na rysunku miały oznaczać „szlaki handlowe”, a przerywane, miejsca do których obcy rzadko podróżują.

 

Najbardziej niesamowite jest, jednak to, że dzięki pomocy doktora udało jej się przypomnieć wygląd mapy i odtworzyć ją ponownie. Wtedy co prawda był to tylko zwykły kawałek papieru z dziwnymi śladami kresek i znaczków, ale dopiero po długim czasie niejaki naukowiec David Saunders wygrzebał mapę i przyjrzał się jej ponownie. Okazało się,  że dziwny rysunek przedstawia konstelację Zeta Reticuli (oddaloną ok. 40 lat świetlnych od słońca), która w tamtym czasie była zupełnie nieznana.

Na koniec, przedstawiamy Wam obrazek, który narysował mąż Betty Hill po jednym z zabiegów u doktora Benjamina, przedstawiający rzekomo obcego, którego wtedy spotkali. Zdjęcie znajdziecie w filmiku poniżej. Co o nim sądzicie?

 

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Bardzo się cieszę, że tu jestem:-)! Many thanks and lookinf for more. Pozdrowienia!

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.