Najnowsze ujęcia UFO 2016!?

Nagrań UFO w Internecie jest cała masa i nie oszukujmy się – większość z nich to zwykłe tanie podróbki, mające oszukać internautów lub też w ogóle ośmieszyć cały ten poważny temat. Czasami, jednak w sieci pojawiają się bardzo interesujące materiały, które mogą pokazywać coś więcej, niż tylko tanie, dziecinne zabawy i faktycznie być dowodem na to, że poza naszą planetą może istnieć życie.

Naszą uwagę przykuło ostatnio, jedno z najnowszych nagrań, przedstawiające być może pojazdy, należące do przedstawicieli obcych cywilizacji. Na filmie ukazane jest kilka sytuacji, w których ludziom udało się nagrać niezidentyfikowane obiekty latające. Co sądzicie? Czy któraś z nich przedstawia prawdziwe spotkanie z kosmitami, czy raczej bardziej z wszelkiego rodzaju balonami, lampionami itp. Zwraca się również uwagę, że według wielu teorii te dziwne pojazdy mogą nie należeć wcale do obcych, ale zwykłych ludzi, którzy przybyli tu z przyszłości i po prostu przyglądają się życiu, jakie prowadzą Ziemianie w danym czasie. A, Wy co sądzicie o takiej teorii? 

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

 1. mysle ze na ziemi byla kiedys zawansowana technologia ktora teraz w jakis sposob jest nam przekazyweana

  Post a Reply
 2. Your comment is awaiting moderation.

  Компания http://obmenneg.com/ является автоматическим и круглосуточным онлайн -сервисом, который позволяет обменять средства. И для этого нет необходимости выходить из дома. Так получиться осуществить обмен между системами, банковскими картами, криптовалютами. Но самое главное, что сервис работает круглосуточно, а потому совершить операции вы можете в любой час. При помощи полной автоматизации удалось добиться важных преимуществ перед аналогичными компаниями:

  1. Все операции происходят очень быстро, включая payza обмен на webmoney
  2. На минимальную сумму обмена влияют требования определенных платежных систем
  3. Обмен можно осуществлять в любое время: поздно ночью, либо ранним утром
  4. Из-за того, что издержки минимальны, то и комиссия взимается символическая

  Все эти преимущества создают необходимые предпосылки для того, чтобы обратиться за помощью именно в эту компанию. Так вы потеряете минимум времени и денег. Воспользуйтесь услугами компании, которая дорожит клиентами и выполняет все обязанности на высшем уровне.

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.