DUCH zdemolował pokój w hotelu!? Zobaczcie szokujące nagranie z monitoringu!

To nagranie bez wątpienia, dalej pozostaje jednym z najbardziej zagadkowych materiałów,  na których uchwycono rzekome duchy. Użytkownicy pomimo tak długiego upływu czasu do dnia dzisiejszego nie umieją wyjaśnić fenomenu ducha w hotelu, który bez wątpienia sprawił niemały strach zarówno gościom jak i ochroniarzowi.

Materiał został wykonany 14 sierpnia 2003 roku i przedstawia ochroniarza, który pod pretekstem głośnych krzyków, dobywających się z hotelowego pokoju, (w którym nie było aktualnie zakwaterowanych gości) musi sprawdzić pomieszczenie. Gdy otwiera drzwi chwile potem wychodzi z pokoju jakaś zagadkowa, przezroczysta postać, która dość szybko znika. Najstraszniejsze są, jednak słowa ochroniarza, który stwierdził, że choć w pokoju nie ma zupełnie nikogo to są tam poprzewracane meble, wyrwany dywan i włączony prysznic, a dosłownie sekundę temu słychać  było przerażające krzyki.

Co sądzicie o nagraniu? Myślicie, że naprawdę widzimy na nim ducha, czy może to po prostu efekt komputerowy przez który hotel chciał zrobić sobie dobrą reklamę? Jak uważacie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.