DUCH zdemolował pokój w hotelu!? Zobaczcie szokujące nagranie z monitoringu!

To nagranie bez wątpienia, dalej pozostaje jednym z najbardziej zagadkowych materiałów,  na których uchwycono rzekome duchy. Użytkownicy pomimo tak długiego upływu czasu do dnia dzisiejszego nie umieją wyjaśnić fenomenu ducha w hotelu, który bez wątpienia sprawił niemały strach zarówno gościom jak i ochroniarzowi.

Materiał został wykonany 14 sierpnia 2003 roku i przedstawia ochroniarza, który pod pretekstem głośnych krzyków, dobywających się z hotelowego pokoju, (w którym nie było aktualnie zakwaterowanych gości) musi sprawdzić pomieszczenie. Gdy otwiera drzwi chwile potem wychodzi z pokoju jakaś zagadkowa, przezroczysta postać, która dość szybko znika. Najstraszniejsze są, jednak słowa ochroniarza, który stwierdził, że choć w pokoju nie ma zupełnie nikogo to są tam poprzewracane meble, wyrwany dywan i włączony prysznic, a dosłownie sekundę temu słychać  było przerażające krzyki.

Co sądzicie o nagraniu? Myślicie, że naprawdę widzimy na nim ducha, czy może to po prostu efekt komputerowy przez który hotel chciał zrobić sobie dobrą reklamę? Jak uważacie?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Czy gwiazdy sprzedały duszę DIABŁU? Zobaczcie szokujące nagrania!

czw Mar 3 , 2016
Temat Illuminati i tajnych zgromadzeń to bez wątpienia, jeden z najbardziej kontrowersyjnych, a zarazem najbardziej obśmiewanych wątków na całym świecie. Gwiazdy praktycznie na każdym kroku albo wyśmiewają ten temat albo też przekonują, że nie mają o nim zielonego pojęcia, czy też nie mają z tym nic wspólnego. Co ciekawe ich […]