Brutalna i niezawodna metoda rozwijania ZDOLNOŚCI PARAPSYCHICZNYCH – Kołyska Czarownic!

Całkowite odcięcie się od informacji napływających ze świata zewnętrznego to bez wątpienia, jeden z największych plusów, jakie niesie ze sobą siła medytacji. Na przestrzeni wieków ludzie wymyślili, jednak dużo prostszy,a  zarazem brutalniejszy sposób wpadania w trans, znany jako Kołyska Czarownic:

Już od dawna, aby oddzielić świadomość od fizyczności hindusi siedzieli całymi tygodniami, a nawet miesiącami w pozycji lotosu, co bez wątpienia przynajmniej dla tych mniej wprawnych adeptów musiało być niezbyt przyjemnym doświadczeniem. Właśnie na czymś podobnym, a zarazem zupełnie innym polega Kołyska Czarownic, która używana była zazwyczaj przez osoby parające się magią. Jej zadaniem jest odizolować człowieka od świata przez pozbawienie go wzroku, smaku, słuchu itp i uniemożliwienie mu wykonywania jakiegokolwiek ruchu, co ma podobno pozwolić mu na wprawienie się w odmienne stany świadomości i ujawnienie zdolności parapsychicznych, takich jak jasnowidzenie, projekcja astralna itd.. Taką kołyskę można stworzyć w następujący sposób:

Zawija się człowieka całkowicie w jakąś tkaninę lub skórę przez co wyglądem przypominać będzie mumię – Ręce musi mieć przymocowane, zupełnie jak w kaftanie bezpieczeństwa! Skórzane zapięcia mają trzymać ciało w ramie, a kaptur z materiału ma uniemożliwiać mu wrażenia wzrokowe i słuchowe. Kołyska powinna być zawieszona na sznurze, który będzie wprawiał ją w ruch, powodując o człowieka całkowitą dezorientację. Oczywiście w dzisiejszych czasach znane jest milion innych metod, pozwalających na wprawienie się w trans, więc tą metodę radzimy traktować  bardziej jako ciekawostkę.

 

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.