Czy gwiazdy sprzedały duszę DIABŁU? Zobaczcie szokujące nagrania!

Temat Illuminati i tajnych zgromadzeń to bez wątpienia, jeden z najbardziej kontrowersyjnych, a zarazem najbardziej obśmiewanych wątków na całym świecie. Gwiazdy praktycznie na każdym kroku albo wyśmiewają ten temat albo też przekonują, że nie mają o nim zielonego pojęcia, czy też nie mają z tym nic wspólnego. Co ciekawe ich teledyski, wręcz roją się od wszelkiego rodzaju satanistycznych lub masońskich symboli jak rogata dłoń, piramida masońska, szachownica, czy też tzw. ukrywanie jednego oka.

Czasami, jednak nawet gwiazdy mają gorszy dzień i mogą powiedzieć coś, czego nie da się później odwrócić. Na nagraniu, które prezentujemy Wam poniżej, zarówno światowa gwiazda popu Katy Perry lub też Bob Dylan swoimi wypowiedziami sugerują naprawdę poważnie, że aby stać się tak popularnymi gwiazdami musieli podpisać pakt z diabłem.

Co sądzicie o wypowiedziach celebrytów? Czy naprawdę gwiazdy, by zyskać bogactwo i sławę muszą podpisać pakt z obcymi siłami, które w zamian za te dary biorą w posiadanie ich dusze i wykorzystują ich popularność do wpływania na ludzi?

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Hmm jak obserwuje patrząc lata wstecz moim zdaniem ludzie wielkiej polityki jak i sceny po pewnym czasie swojego triumfu znikają na jakiś czas i powracają odmienieni o 180°. Podejrzewam że nie są to ci sami ludzie tak jak by się ktoś inny wpisał w ich życie i zabrał ich tożsamość . . Rozumujac to tak . Ktoś kto wiwinduje się na jakąś sławę po prostu znika z życia i zastąpiony zostaje przez coś co czemuś innemu jest posluszny . Oby moje przypuszczenia były mylne

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.