Czy gwiazdy sprzedały duszę DIABŁU? Zobaczcie szokujące nagrania!

Temat Illuminati i tajnych zgromadzeń to bez wątpienia, jeden z najbardziej kontrowersyjnych, a zarazem najbardziej obśmiewanych wątków na całym świecie. Gwiazdy praktycznie na każdym kroku albo wyśmiewają ten temat albo też przekonują, że nie mają o nim zielonego pojęcia, czy też nie mają z tym nic wspólnego. Co ciekawe ich teledyski, wręcz roją się od wszelkiego rodzaju satanistycznych lub masońskich symboli jak rogata dłoń, piramida masońska, szachownica, czy też tzw. ukrywanie jednego oka.

Czasami, jednak nawet gwiazdy mają gorszy dzień i mogą powiedzieć coś, czego nie da się później odwrócić. Na nagraniu, które prezentujemy Wam poniżej, zarówno światowa gwiazda popu Katy Perry lub też Bob Dylan swoimi wypowiedziami sugerują naprawdę poważnie, że aby stać się tak popularnymi gwiazdami musieli podpisać pakt z diabłem.

Co sądzicie o wypowiedziach celebrytów? Czy naprawdę gwiazdy, by zyskać bogactwo i sławę muszą podpisać pakt z obcymi siłami, które w zamian za te dary biorą w posiadanie ich dusze i wykorzystują ich popularność do wpływania na ludzi?

administrator

One thought on “Czy gwiazdy sprzedały duszę DIABŁU? Zobaczcie szokujące nagrania!

  1. Hmm jak obserwuje patrząc lata wstecz moim zdaniem ludzie wielkiej polityki jak i sceny po pewnym czasie swojego triumfu znikają na jakiś czas i powracają odmienieni o 180°. Podejrzewam że nie są to ci sami ludzie tak jak by się ktoś inny wpisał w ich życie i zabrał ich tożsamość . . Rozumujac to tak . Ktoś kto wiwinduje się na jakąś sławę po prostu znika z życia i zastąpiony zostaje przez coś co czemuś innemu jest posluszny . Oby moje przypuszczenia były mylne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Brutalna i niezawodna metoda rozwijania ZDOLNOŚCI PARAPSYCHICZNYCH - Kołyska Czarownic!

czw Mar 3 , 2016
Całkowite odcięcie się od informacji napływających ze świata zewnętrznego to bez wątpienia, jeden z największych plusów, jakie niesie ze sobą siła medytacji. Na przestrzeni wieków ludzie wymyślili, jednak dużo prostszy,a  zarazem brutalniejszy sposób wpadania w trans, znany jako Kołyska Czarownic: Już od dawna, aby oddzielić świadomość od fizyczności hindusi siedzieli […]