Chrzest w wykonaniu NAZISTÓW! „Zamiast wody używano sztyletu”

 

Już od dawna wiadome jest, że wśród nazistów niejednokrotnie dochodziło do posługiwania się czarną magią, czy przeprowadzania przedziwnych rytuałów, mających zapewnić im zwycięstwo. Wymyślili nawet swój własny obrzęd chrztu, który trzeba przyznać, wyglądał dość niepokojąco…Ten rytuał, tylko po części przypominał znany z Kościoła obrzęd – Nie było tam kapłana, który sprawowałby ceremonię, natomiast znajdował się oficer oraz chusta z  logo SS, w którą owijane było niemowlę.

Największą, jednak różnicą było to, że zamiast wody dziecko święcone było sztyletem, którym przez jakiś czas było  „głaskane”. Podczas tej ceremonii wymawiano magiczną formułę, poświęcając tym samym dziecko Fuhrerowi (po niemiecku Wódź, czyli Hitler) oraz całemu narodowi.

Co o tym sądzicie? My, jednak pozostaniemy zwolennikami chrześcijańskiej wersji chrztu, a Wy? 🙂

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Podczas TSUNAMI pojawił się DUCH?

sob Mar 5 , 2016
Trzęsienia ziemi, tornada, wybuchy wulkanów to wydarzenia, które choć nie mają wiele wspólnego ze zjawiskami paranormalnymi to są bez wątpienia, jedną z największych zagadek świata. Po co one występują? Po co niszczą cały nasz dobytek? I wreszcie – Po co zabierają ze sobą najbliższe nam osoby? Na tak poważne zagrożenia […]