Kosmitka z Wenus twierdzi: „Na Ziemi istnieje brama do innych ŚWIATÓW”

Omnec Onec to bez wątpienia, jedna z najbardziej niesamowitych osób na świecie – I to nie tylko dlatego, że podobno pochodzi z Wenus, ale dlatego, że w jej historie uwierzyła naprawdę masa ludzi. Kobieta prowadzi warsztaty, kursy, pisze książki, udziela wywiadów i z pewnością nie robi tego za darmo…

Omnec jest kobietą, która jak sama o sobie twierdzi przybyła na naszą planetę w celu uświadomienia ludzkości o historii, która została nam odebrana. Kosmitka przyleciała do nas na statku kosmicznym przez bramę czasoprzestrzenną jako siedmiolatka i przez pierwszy rok uczyła się w klasztorze w Tybecie języka, zwyczajów i przyzwyczajała swoje ciało do warunków, jakie panują na Ziemi. Omnec twierdzi, że nie jest jedynką Wenusjanką, która u nas zamieszkała, ale to właśnie jej przypadła rola udzielania się w mediach i rozmawiania z ludźmi. Kosmitka wyznała, także że na wielu planetach istnieje życie m.in. na Jowiszu i oczywiście Wenus, jednak występuje ono na zupełnie innej płaszczyźnie niż nasza.

Zadaniem kobiety na naszej planecie jest przygotować nas na wejście w zupełnie nową erę i przebudzić to co w nas ukryte. Wszystko po to, by pewnego dnia jej cywilizacja przybyła na Ziemię i przekazała nam swoją zaawansowaną technologię. Co sądzicie o historii Omnec? Wierzycie w jej opowieść?

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.