Czy KOSMICI nawiązali z NAMI kontakt? Zobaczcie szokujące nagranie!

Billy Meier to bez wątpienia, jedna z najbardziej niezwykłych postaci w świecie zjawisk niewyjaśnionych. Mężczyzna wykonał setki zdjęć, nagrań, czy przekazów od tajemniczej rasy nazywającej się Plejadanami, którzy podobno każdego dnia nas obserwują i czekają na naszą zmianę…

Dziś przedstawiamy Wam, jeden z takich przekazów, który Billy otrzymał podobno od kosmitów. Znajdują się w nim opisy wspomnianych wyżej Plejadan i świata, w którym Oni żyją, a który jak można się domyślić stanowczo różni od naszego. Według materiału Plejadanie są niebiańską rasą, która wolna jest od wszelkiego rodzaju chorób, nienawiści i zła. Ich środowisko jest czyste, nieskażone przez spaliny i śmieci, a oni sami mogą żyć przez setki lat – umierając jedynie po to, by narodzić się w nowym świecie. Rasa ta ukrywa się podobno wokół nas i pomaga nam, chcąc przenieść nas na wyższy poziom świadomości… Resztę przekazu możecie odsłuchać poniżej.

A, Wy co sądzicie o Plejadanach i przekazach, jakie ujawnili? Wierzycie w ogóle w istnienie takiej cywilizacji – zupełnie czystej i dobrej wolnej od  zła?

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.