OBAMA ogłasza koniec CHRZEŚCIJAŃSTWA i początek ISLAMSKIEJ Ameryki!?

Barack Obama jest bez wątpienia, jedną z najbardziej zagadkowych postaci całego świata. Niejednokrotnie zarzucono mu bycie islamistą, tajnym agentem, działającym na szkodę państwa, a nawet antychrystem, którego zadaniem według Biblii jest przekonanie do siebie ludzi, po czym wykorzystanie ich zaufania i przejęcie władzy nad światem.

I choć wiele z tych zarzutów może się wydawać zupełnie absurdalnych to niejednokrotnie zachowanie prezydenta Stanów Zjednoczonych potrafiło zszokować nawet największego niedowiarka. Dziś prezentujemy Wam bardzo ciekawy materiał, dotyczący licznych wystąpień i ogłoszeń Baracka Obamy, z  którego dowiadujemy się m.in. o tym, że na specjalne przemówienie prezydenta w Uniwersytecie Georgetown w całym budynku trzeba było zakryć krzyże i święte napisy, po czym przykryć je trójkątami lub też słyszymy liczne przemowy Obamy, na których naprawdę ogłasza On koniec znanej nam Ameryki, jako kraju chrześcijańskiego, a nawet zdradza jakoby bardzo chciał przygarnąć do swojego kraju jak największą liczbę muzułmanów, by Ameryka stała się, jednym z największych muzułmańskich krajów na świecie…

Zachęcamy do obejrzenia całości materiału, bo naprawdę potrafi zszokować. Oczywiście, jak zwykle czekamy na Wasze opinie i przemyślenia, co do tego filmu.


Author: administrator

Share This Post On

4 komentarze

 1. Zawsze wiedziałam że coś znim nie tak …..

  Post a Reply
 2. Akurat sobie może, Trump wygra i wszystko będzie OK

  Post a Reply
 3. Przeraża mnie to … CO za świat

  Post a Reply
 4. Przepowiednie Baby Vangi sprawdzały się w 85% przepowiedziała min. najazd muzułmanów na Europe, wybór papieża Polaka, że 44-ty prezydent będzie czarnoskóry, wskazywała na to, że ów czarny prezydent będzie ostatnim amerykańskim prezydentem ,który doprowadzi do rozpadu Stanów Zjednoczonych na część południową i północną.

  Post a Reply

Trackbacks/Pingbacks

 1. Barack Hussein Obama ogłasza koniec chrześcijaństwa i początek islamskiej Ameryki!? | sportowefaktywpplkibice103378blog - […] OBAMA ogłasza koniec CHRZEŚCIJAŃSTWA i początek ISLAMSKIEJ Ameryki!? […]

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.