OBAMA ogłasza koniec CHRZEŚCIJAŃSTWA i początek ISLAMSKIEJ Ameryki!?

Barack Obama jest bez wątpienia, jedną z najbardziej zagadkowych postaci całego świata. Niejednokrotnie zarzucono mu bycie islamistą, tajnym agentem, działającym na szkodę państwa, a nawet antychrystem, którego zadaniem według Biblii jest przekonanie do siebie ludzi, po czym wykorzystanie ich zaufania i przejęcie władzy nad światem.

I choć wiele z tych zarzutów może się wydawać zupełnie absurdalnych to niejednokrotnie zachowanie prezydenta Stanów Zjednoczonych potrafiło zszokować nawet największego niedowiarka. Dziś prezentujemy Wam bardzo ciekawy materiał, dotyczący licznych wystąpień i ogłoszeń Baracka Obamy, z  którego dowiadujemy się m.in. o tym, że na specjalne przemówienie prezydenta w Uniwersytecie Georgetown w całym budynku trzeba było zakryć krzyże i święte napisy, po czym przykryć je trójkątami lub też słyszymy liczne przemowy Obamy, na których naprawdę ogłasza On koniec znanej nam Ameryki, jako kraju chrześcijańskiego, a nawet zdradza jakoby bardzo chciał przygarnąć do swojego kraju jak największą liczbę muzułmanów, by Ameryka stała się, jednym z największych muzułmańskich krajów na świecie…

Zachęcamy do obejrzenia całości materiału, bo naprawdę potrafi zszokować. Oczywiście, jak zwykle czekamy na Wasze opinie i przemyślenia, co do tego filmu.


administrator

5 thoughts on “OBAMA ogłasza koniec CHRZEŚCIJAŃSTWA i początek ISLAMSKIEJ Ameryki!?

  1. Przepowiednie Baby Vangi sprawdzały się w 85% przepowiedziała min. najazd muzułmanów na Europe, wybór papieża Polaka, że 44-ty prezydent będzie czarnoskóry, wskazywała na to, że ów czarny prezydent będzie ostatnim amerykańskim prezydentem ,który doprowadzi do rozpadu Stanów Zjednoczonych na część południową i północną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Dziwne istoty, które widzieli nieliczni. Zobaczcie niesamowite zdjęcia!

sob Mar 12 , 2016
Dziwne stworzenia są bez wątpienia jedną z najbardziej fascynujących dziedzin, jeśli chodzi o zjawiska niewyjaśnione. Przerażający, a zarazem niezwykły jest fakt, że na naszym świecie mogą znajdować się istoty, które mogliśmy kojarzyć wyłącznie z bajek lub co gorsza horrorów… Dziś prezentujemy Wam bardzo interesujący materiał, przedstawiający nagrania i fotografie dużej […]