Dziwne istoty, które widzieli nieliczni. Zobaczcie niesamowite zdjęcia!

Dziwne stworzenia są bez wątpienia jedną z najbardziej fascynujących dziedzin, jeśli chodzi o zjawiska niewyjaśnione. Przerażający, a zarazem niezwykły jest fakt, że na naszym świecie mogą znajdować się istoty, które mogliśmy kojarzyć wyłącznie z bajek lub co gorsza horrorów…

Dziś prezentujemy Wam bardzo interesujący materiał, przedstawiający nagrania i fotografie dużej ilości przedziwnych istot, które być może naprawdę są prawdziwymi nieodkrytymi dotąd zwierzętami. A może są to po prostu efekty nieudanych eksperymentów robionych przez naukowców? Wśród nich znalazł się choćby chupacabra, czyli stworzenie wysysające krew z innych istot, nazywane czasem „zwierzątkiem kosmitów” lub też legendarny potwór z Loch Ness. Nie znaczy to, jednak że brakuje tam i innych mniej znanych zwierząt m.in. czegoś co przypomina wyglądem Pterodaktyla lub ogromnego morskiego węża.

A, Wy co sądzicie o nagraniu? Wierzycie, że jest prawdziwe, czy to raczej zwykły internetowy fake?
ZDJĘCIA ZNAJDZIECIE PONIŻEJ W FILMIKU

 

 

Author: administrator

Share This Post On

4 komentarze

 1. Duże istnieje rzeczy o których nie wiemy…

  Post a Reply
 2. Niektóre wyglądają jak Pokemony 😀

  Post a Reply
 3. Dlatego uważam, że ludzie nie powinni się bawić genetyką. Nowe gatunki zostawmy Bogu!!!

  Post a Reply
 4. równie dobrze mogą być to chore genetycznie zwierzęta. ile to było przypadków że urodził się kot z 2głowami, cielak z głową psa, czy inne takie dziwne sytuacje. Może to jakieś pozostałości po promieniowaniach, może to choroby genetyczne..

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.