Rosyjski miliarder wyznał: Już niedługo pojawi się LEKARSTWO NA ŚMIERĆ!

Dmitry Itskov to rosyjski miliarder, który założył organizację 2045 Initiative, której zadaniem jest wyłącznie jeden cel – odkrycie możliwości życia wiecznego (bez niepotrzebnej śmierci). W tym celu mężczyzna chce wykorzystać technologię i  przenieść ludzką świadomość do robota, dzięki czemu ludzie raz na zawsze zapomną o istnieniu śmierci.

Organizacja 2045 Initiative zatrudnia najlepszych specjalistów w wielu dziedzinach i jest przekonana, że w czasie nie przekraczającym trzech dekad uda im się odkryć „lekarstwo” na śmierć. Oczywiście cała akcja wzbudza kontrowersje wśród ludzi, którzy twierdzą, że nawet jeśli coś z tych badań wyniknie to i tak zostanie to wyłącznie w rękach miliarderów, a poza tym przesyłając „duszę” w ciało maszyny nie wiemy tak naprawdę, co w niej pozostanie.

Dmitry Itskov twierdzi, że jego organizacja przyczyni się do rozwoju ewolucji człowieka i otworzy świat na nowe możliwości i zupełnie nową erę. Pytanie tylko, czy jego badania odniosą skutek?

https://www.youtube.com/watch?v=-QWLDCbzeYc

administrator

One thought on “Rosyjski miliarder wyznał: Już niedługo pojawi się LEKARSTWO NA ŚMIERĆ!

  1. Ja jestem Katolikiem więc pomysły pana miliardera czy widzenia Davida Bovie są dla mnie mało znaczące lub nawet mogłby byc niebezpieczne bo to niebezpieczna zabawa z duszą , wychodzenie z ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Odkryto nowy gatunek! Czy jest on kluczem do LEWITACJI?

czw Mar 17 , 2016
Zjawisko lewitacji od zawsze fascynowało ludzi. Każdy z nas ma chwile, gdy zmęczony jest już ciągłym staniem na zwykłej, płaskiej powierzchni i chciałby po prostu wznieść się w powietrze i zapomnieć o wszelkich ludzkich problemach. Dar lewitacji przypisuje się najczęściej świętym np. Ojcu Pio, czy Marii Franciszce Kozłowskiej, jednak nie […]