Czy jasnowidz naprawdę skontaktował się z Jezusem? Zobaczcie szokujące nagranie!

Wszelkiego rodzaju przekazy, czy przepowiednie to bez wątpienia, jedne z najbardziej rozbudzających wyobraźnie, a zarazem niebezpiecznych rzeczy, które choć czasami dodają nam nadziei to, jednak nigdy nie możemy być pewni na ile dana wizja jest prawdziwa. Właśnie świetnym tego typu przykładem jest materiał, który Wam dziś przedstawimy…

Na wstępie, zanim pojawi się masa hejtu w naszym kierunku uprzedzamy, że przedstawiony filmik ani nie jest naszego autorstwa, ani też w żaden sposób nie musi zgadzać się z naszymi prywatnymi poglądami! Rzeczony materiał przedstawia podobno przekaz, który pewien jasnowidz otrzymał w  kwietniu 2015 roku  w święta wielkanocne od Jezusa. Mesjasz opowiedział wizjonerowi m.in. o przeznaczeniu człowieka i jego wolnej woli, o istnieniu nieba, nadejściu nowych wysłanników dobra, a także o zmianach, które zaczynają dziać się na Ziemi.

Co sądzicie o przekazach od rzekomego Jezusa? Wierzycie w ogóle w takie rzeczy? Jak zwykle czekamy na Wasze opinie i komentarze – niekonieczne pozytywne, ale zawsze kulturalne.

Author: administrator

Share This Post On

3 komentarze

 1. A CZEMU NIE Z BOGIEM TYLKO Z SYNEM BOZYM…

  Post a Reply
  • Po to żebyś zadał to głupie pytanie…

   Post a Reply
 2. Bardzo piękne słowa, nie wiem czy zostały naprawdę przepowiedziane przez Jezusa ale daje do myślenia o samym sobie kierowaniu swojego życia w dobrą czy złą stronę aby zastanowić się w postępowaniu. a o wszechświecie Jezus mówił że Bóg istnieje chociaż niewidzialny ale mimo to po prostu jest z nami i nasze pokolenie z nim od początku świata ci którzy słuchali słów Bożych i dobrze czynili dla każdego człowieka. najlepiej sobie przeanalizować swoje postępowanie.

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.